Ar KASKO atlygina už valstybinius numerius

Draudžiant automobilį KASKO draudimu, pagal sutartyje numatytas sąlygas atlyginami nuostoliai ir dėl draudžiamojo įvykio praradus ar sugadinus valstybinius numerio ženklus. Vardiniai numeriai standartiškai nėra draudžiami, visgi keliose bendrovėse papildomai sutarus už papildomą įmoką galima apdrausti ir juos.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Kaip apsidrausti

  • Standartiniams valstybiniams numeriams, kaip ir gamyklinėms automobilio dalims galioja tos pačios KASKO draudimo sąlygos, kurios numatomos draudimo sutartyje. Ar bus atlyginami nuostoliai dėl numerių praradimo, priklauso nuo draudimo bendrovės bei sutarties pobūdžio:
    • Valstybinių numerių  apsauga visada įeina į KASKO draudimą ir galioja pasirinktos rizikos (t.y. rizikos galiojančios ir pačiam automobiliui, pavyzdžiui vagystė, vandalizmas, gamtos jėgos, avarija): „Gjensidige“, „If“, „Lietuvos draudimas“, „PZU Lietuva“, „BTA“.
    • Tik pasirinkus visų rizikų KASKO apsaugos paketą (ne minimalų) atlyginamos išlaidos ir dėl valstybinių numerių praradimo / sugadinimo dėl draudžiamojo įvykio („Seesam“, „Compensa“).
  • Vardiniai valstybiniai numeriai standartiškai KASKO draudimu nedraudžiami, visgi nuostoliai dėl jų praradimo gali būti atlyginami dvejopai:
    • Juos praradus ar sugadinus išmoka gali būti visiškai nemokama, arba atlyginama kaip už standartinius numerius iki numatytos išmokos ribos (priklauso nuo draudimo bendrovės) (žr. 1 lentelę).
    • Papildomai susitarus ir už papildomą įmoką, galima įtraukti vardinių numerių kaip papildomos įrangos apsaugą į draudimo sutartį. Kurios bendrovės tokiu būdu draudžia, nurodyta 1 lentelėje.
Draudimo bendrovė Išmokos už standartinius numerio ženklus ribojimas Galimybės apsidrausti vardinius numerio ženklus
Gjensidige Valstybinio numerio ženklams, rėmeliams iki 100 Lt  -
IF Valstybinio numerio ženklams, rėmeliams išmoka pagal faktines išlaidas Papildomai sutarus draudžiama kaip papildoma įranga
Lietuvos draudimas Valstybinio numerio ženklams išmoka pagal faktines išlaidas Papildomai sutarus draudžiama kaip papildoma įranga
Ergo Valstybinio numerio ženklams, rėmeliams iki 150 Lt  -
Seesam Atlyginamos faktinės išlaidos už:
Valstybinio numerio gamybą
Naujų transporto priemonės dokumentų gamybą
 -
Compensa Valstybinio numerio ženklams  iki 100 Lt Papildomai sutarus draudžiama kaip papildoma įranga
PZU Lietuva Valstybinio numerio ženklams, rėmeliams iki 200 Lt per visą draudimo laikotarpį  -
BTA Valstybinio numerio ženklams  iki 50 Lt  -

1 lentelė.

Renkantis KASKO draudimą optimaliausiai atitinkantį jūsų poreikius, visada verta pasidomėti visų bendrovių teikiamais draudimo privalumais bei įvertinti trūkumus. Siūlome susipažinti su visų bendrovių KASKO draudimo taisyklių palyginimu.

Mes, Manodraudimas.lt, jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti optimaliausią KASKO draudimo pasiūlymą iš mūsų specialistų.

*Dėmesio, KASKO draudimo sąlygų palyginimas pateiktas pagal 2012 09 11 galiojančias KASKO draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.