Ar kelionės draudimas apmoka plastinę operaciją

Pagal sveikatos kelionėje draudimo sąlygą nėra apmokamos jokios estetinės/ plastinės operacijos, nes tokio pobūdžio chirurginės intervencijos nėra apibrėžiamos kaip būtinoji medicininė pagalba, kuri reikalinga skubiai gelbstint asmens gyvybę ar sveikatą. Visgi pagal papildomai pasirenkamą nelaimingų atsitikimų draudimo sąlygą, galima gauti kompensaciją už plastinę operaciją, visgi ne visose draudimo bendrovėse.

Draudžiantis kelionių draudimu ir į sutartį įtraukiant nelaimingų atsitikimų draudimo sąlygą, pagal ją yra mokamos draudimo išmokos dėl smulkių traumų / invalidumo / mirties, kai sužalojimai buvo kaip pasekmė kelionės metu patirto nelaimingo atsitikimo. Išmokos dydis nustatomas remiantis „traumų lentelėmis“.

Šiuo metu tik viena draudimo bendrovė „If“, pagal kelionės nelaimingų atsitikimų draudimo sąlygą kompensuoja minkštųjų audinių plastinės operacijos išlaidas, jei tenkinamos sąlygos:

  • Sužalojimai yra veido ar kaklo srityje.
  • Sužalojimai yra kelionėje patirto nelaimingo atsitikimo dėl draudžiamojo įvykio pasekmė.
  • Išmokos dydis iki 10% traumų draudimo sumos. Pavyzdžiui, jeigu traumų draudimo suma yra 10 000 Lt, tai išmoka už plastinę operaciją mokama pagal pateiktus medicininius dokumentus bet  ne daugiau kaip 1000 Lt.

Renkantis kelionės draudimą pagal savo poreikius visada verta pasidomėti visų bendrovių kelionės draudimo produktų ypatybėmis, kad žinotumėte, kokias naudas galite gauti patyrus finansinių nuostolių. Siūlome susipažinti ir palyginti kelionės draudimo sąlygas tarp visų bendrovių.

Mes, Manodraudimas.lt, jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti optimaliausią kelionės draudimo pasiūlymą pagal jūsų poreikius.

*Dėmesio, kelionės draudimo sąlygų palyginimas pateiktas pagal 2012 09 27 galiojančias kelionės draudimo sąlygas.

Sužinokte mažiausias NA UŽSIENYJE Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

NA Užsienyje Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.