Automobilio draudimas dienai

Automobilis vienai dienai nedraudžiamas. Trumpiausias automobilio privalomojo TPVCA draudimo laikotarpis yra 1 mėnuo, KASKO draudimo 12 mėnesių. Yra galimybė draudimą nutraukti anksčiau laiko.

Pigiausias AUTOMOBILIO Draudimas, Sužinokte mažiausias AUTOMOBILIO Draudimo kainas

Transporto priemonės draudimas trumpiausiam laikotarpiui

 • Trumpiausias laikotarpis, kuriam galima apdrausti TPVCA draudimu yra 1 mėnuo. Yra galimas automobilio TPVCA draudimo nutraukimas anksčiau laiko.
 • Trumpiausias laikotarpis, kuriam galima apdrausti automobilį KASKO draudimu standartiškai yra 12 mėn.

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas, TPVCA draudimas.

8 komentarai

 1. Diana:

  laba diena, noreciau suzinoti ar galima masina apdrausti savaitei ar kelioms dienoms ?

 2. Danute:

  Sveiki.dabar tokia situacija mašina yra parašyta ant sūnaus, o jis neturi 2 metų stazo. Mes ją esam pastatė ant pardavimo.Turim atlikti tech.apžiūrą ar aš galių draustos savo vardu,nes 1 dienai neduoda draudimo.Ačiū už atsakymą.

  • Savo vardu drausti negalite. Galima drausti tik registruoto savininko vardu, šiuo atveju jūsų sūnaus vardu. Trumpiausias draudimo laikotarpis 1 mėn.

 3. Šarūna:

  Laba diena norejau paklausti kas butu jei 2metu stazo vairuotojas vaziuotu su automobiliu kuris apdraustas daugiau nei dveju metu staza turincio varuotojo

  • Viskas priklauso nuo to, ar draudimo sutartyje nurodyti apribojimai tinkami vairavusiam asmeniui. Ne visi draudikai skaičiuoja draudimo įmoką tik pagal vairavimo stažą.
   Jei vis tik pagal draudimo sutarties sąlygas draudimo apsauga vairavusiams asmeniui negaliotų, tuomet eismo įvykio metu, pripažinus vairuotoją kaltininku, draudimo kompanija išmokėtų visą žalą nukentėjusiems ir dalį jos regreso būdu išieškotų iš automobilio savininko
 4. Eugenija:

  Sveiki, ar galima apsidrausti automobilį išeiginę dieną, t.y. savaitgalyje?

  • Visada galite apsidrausti automobilį, priklauso tik kur norite draustis. Savitarnos svetainėse galite draustis visą parą, su konsultanto pagalba galite draustis tik darbo valandomis.