Automobilių apsaugos sistemų lygiai KASKO draudimui

Draudžiant transporto priemonę KASKO draudimu nuo vagystės, automobilyje turi būti įmontuotos atitinkamos apsaugos priemonės. Priklausomai nuo automobilio tikimybės būti pavogtam, bei automobilio vertės reikalaujama atitinkamo lygio apsaugos sistemos. Draudimo bendrovių reikalavimai gali skirtis.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Apsaugos sistema KASKO draudimui

Remiantis automobilių vagysčių statistika, draudimos bendrovės nustato kiekvieno automobilio rizikingumą vagystės atžvilgiu. Priklausomai nuo automobilio vertės bei vagystės rizikos, pageidaujama įdiegti atitinkamo lygio apsaugos sistemą. KASKO draudimas neapsaugo nuo nelaimingų atsitikimų, jis apsaugo nuo materialių nuostolių atsiradus žalai. Vadovaujantis šia logika, pats savininkas pirmiausiai turėtų pasirūpinti savo turto saugumu ir įdiegti efektyvias apsaugos priemones.

Draudikui reikalinga pateikti pažymas, įrodančias automobilio turimas apsaugos sistemas. Pažymas apie transporto apsaugos signalizacijos lygį išduoda autoservisai, montuojantys apsaugos sistemas. Ar bus reikalinga pateikti apsaugos sistemos pažymas, priklauso nuo draudimo bendrovės taisyklių bei reikalaujamo apsaugos lygio.

Kokio lygio apsaugos sistema reikalinga ?

Jeigu apsaugos sistema neatitinka reikalaujamo lygio

 • Prieš sudarant KASKO draudimo sutartį, reikalinga sumontuoti apsaugos sistemą, atitinkančią reikiamą lygį.
 • Yra atvejų, kai tam pačiam automobiliui reikalingas apsaugos sistemos lygis tarp bendrovių skiriasi. Taigi, jeigu nenorite montuoti papildomų apsaugų, dėl KASKO draudimo galite kreiptis į tas bendroves, kurių apsaugos sistemos reikalavimus jūsų transporto priemonė atitinka.
 • Yra galimybė atidėti apsaugos sistemos įmontavimą 1 savaitei laiko (ne visose draudimo bendrovėse). Taigi sudaryta KASKO draudimo sutartis savaitę laiko galioja ir be reikiamo apsaugos sistemos lygio, kurį tuo metu reikia sumontuoti. 
 • Jeigu turima apsaugos sistema atitinka aukštesnį lygį negu pakankamas, draudimo bendrovė gali pritaikyti palankesnes sąlygas KASKO draudimo sutarčiai.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas.

88 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Kada KASKO draudimas negalioja | Mano Draudimas LT

 2. Laurynas:

  Laba, norėjau pasiteirauti, ar reikalinga papildoma apsaugos įranga (signalizacija) VW Up automobiliui, norint apsidrausti KASKO. Automobilis naujas, iš salono 2012m. Jame yra įmontuotas gamyklinis elektroninis imobilizatorius.

  • Sveiki, Laurynai, šiam automobiliui turėtų būti reikalinga III lygio signalizacija: imobilizatorius ir garsinė signalizacija.

 3. vile:

  Sveiki .Norėjau paklausti draudžiant kasko draudimu ar tinka mašinoje esanti gamyklinė signalizacija ,mašina eksplotuota iš Vokietijos ,nežinau kokia ten sumontuota.Labai ačiu jei duosite patarima.

  • Sveiki, Vile,

   Kokia signalizacija yra jūsų automobilyje, tiksliai jums gali atsakyti autoserviso darbuotojai apžiūrėję automobilį, taip pat gali išduoti tą patvirtinančią pažymą.
   Tuo tarpu, ar tenkina KASKO sąlygas, priklauso nuo automobilio. Paprastai reikalinga turėti bent 3 lygio signalizaciją, t.y. imobilizatorius ( kuris dažnai būna gamyklinėje komplektacijoje automobiliuose nuo 2000 m.) ir garsinė signalizacija (kurią paprastai reikia sumontuoti servise pačiam savininkui)
   Jeigu automobilis rizikingesnis, draudikas gali pareikalauti įsidiegti papildomas apsaugas, tenkinančias 2 lygio reikalavimus.

 4. Kristina:

  Sveiki, norėjau paklausti, pažyma apie signalizacijos lygį reikalaujama prieš draudžiant kasko draudimu, ar jau esant problemoms? Draudžiant patikino kad Audi A3 2005 m atitinka reikalaujama 3 lygi. Atsitikus bėdai reikalauja irodyti, kad automobilyje yra tokio lygio signalizacija. Pasirodo tai tik imobilizatorius. Draudimas sumokejo tik dali.

  • Sveiki, Kristina, tai priklauso nuo draudimo bendrovės. Vienos jų iš karto pageidauja gauti pažymą apie turimą apsaugos lygį, kitos tik įvykus vagystei tikrina ar nebuvo pažeisti signalizacijos lygio reikalavimai. Jeigu jūsų draudimo sutartis buvo klaidingai sudaryta dėl draudiko kaltės, galite jam pareikšti pretenzijas raštu.

 5. ingrida:

  Sveiki,noreciau suzinoti pries draudziant Volkswagen Passat 2007m kasko draudimu koks signalizacijos lygis butu reikalingas.Masina pirkta olandijoj.

 6. Atgalinis pranešimas: Automobilio signalizacijos draudimas | Mano Draudimas LT

 7. deividas:

  laba diena.Noreciau paklausti kelinto lygio signalizacijos reikia automobiliui audi a4 2002 metu.draudziant kasko draudimu.

  • Sveiki, turėtų būti 3 apsaugos  lygis. Taip pat tarp bendrovių reikalavimai gali skirtis, tiksliai pasakyti galima tik teikiant KASKO draudimo pasiūlymą.

 8. Viktoras:

  Sveiki,

  ruosiuos drausti masina KASKO draudimu ERGO atsovybeje, WV PASSAT 2006 metu, koks signalizcijos lygis turetu buti, ir kas i ji ieina?

  • Pagal pateiktus duomenis, negalime atsakyti, kokia apsaugos sistema reikalinga. Apytiksliai lygį sužinoti galite mūsų KASKO draudimo skaičiuoklėje. Visgi, kokia signalizacija reikalinga, bei kas į ją įeina, tiksliai jums atsakys draudimo bendrovė, kai pateiks jums draudimo pasiūlymą.

 9. Adolf.H:

  Sveiki,

  Ml 2006 (MB)
  Ka reikia sumontuoti kad drausti kasko?
  Dekojame,
  A.Holler

  • Sveiki, Adolf, tiksliai jums atsakyti gali tik draudimo bendrovė, kurioje ketinate draustis KASKO. Nes draudikų reikalavimai gali skirtis tam pačiam automobiliui. Visgi galite tikėtis, kad bus reikalaujama 2 lygio signalizacijos, o tai turėtų būti: 1)gamyklinė, sertifikuota ES, garsinė signalizacija,2) nepriklausomas imobilizatorius 3) papildomai montuojama negamyklinė signalizacija (yra gan platus pasirinkimas). Visgi kokią sistemą montuoti, kad atitiktų reikalaujamą lygį, jums patars servise.

 10. Andrius:

  Sveiki, ketinu pirkti automobili kuris šiuo metu priklauso įmonei, kurioje dirbu. Kiek žinau jis yra draustas Kasko. Ar nupirkus šį automobilį man nereikės nieko papildomai įrenginėti?

  • Sveiki, Andriau, automobilio apsauga, reikalinga KASKO draudimui, priklauso tik nuo paties automobilio markės, modelio, modifikacijos. Taigi jeigu automobilis jau yra apdraustas KASKO draudimu, vadinas turi reikiamą apsaugos lygį, taigi greičiausiai nereikės jums nieko įrenginėti. Visgi šioje situacijoje yra kitas svarbus aspektas, t.y. pasikeitus automobilio savininkui, nustoja galioti ir KASKO draudimas. taigi, kai nusipirksite tą automobilį, įmonė turės informuoti apie tai draudimo bendrovę. Jeigu jums bus atiduotas KASKO draudimo polisas, galėsite sudaryti naują sutartį ir perkelti jai neišnaudotą įmokos likutį (nuo tos sutarties kuri dabar galioja įmonės vardu).

 11. Andzela:

  Sveiki,norejau paklausti, automobilis is Vokietijos Toyota Aygo,2007m.man pasake,kad joje yra gamykline signalizacija, ir tiek. Kur galiu kreiptis , kad gauciau pazyma , kad atitinka, ir koki lygi atitnka.? Ar kreiptis , kur signalizacijas stato, ar i autoserviza? Klaipeda

  • Sveiki, Andžela, reikia kreiptis į autoservisą, kuriame yra montuojamos apsaugos sistemos, paprastai jis turi teisę ir įvertinti apsaugos lygį ir išrašyti pažymą. Visgi rekomenduotume neskubėti išsirašyti šios pažymos, kai dar nežinote, kokio lygio apsauga jums apskritai reikalinga. Taip pat yra draudimo bendrovių, kurios priima pažymas tik iš su jomis bendradarbiaujančių servisų. Paprastai patogiausia pirma gauti KASKO pasiūlymą iš bendrovės, tada nuvykti į servisą įsivertinti signalizaciją arba įsimontuoti papildomą (jei reikia) ir tada gauti tą patvirtinančią pažymą (jos galiojimas taip pat svarbu, paprastai tinka pažymos iki 3 mėn. senumo).

 12. GIntarė:

  Laba diena. Įsigijom Toyota Auris 2008, eksploatuota iš Italijos. Joje yra gamyklinė signalizacija. Ar norint drausti KAsko draudimu, reikia papildomos įrangos?

  • Sveiki, Gintare, taip, greičiausiai neužteks to, ką turite, bus reikalingas 3 lygio apsaugos sistema, tai yra: 1. Kintamu kodu valdoma garsinė apsaugos sistema (gamyklinė arba sertifikuota ES) su tūrio ir posvyrio jutikliais. 2.Viena iš šių apsaugos sistemų: Imobilizatorius. automobilio variklio blokavimas, išjungiant slaptu mygtuku; variklio dangčio užraktas; pavarų dėžės blokatorius.

 13. Ramunas:

  Sveiki, mano automobilyje bmw 320d 2003m yra imontuota trečio lygio signalizacija kokiose draudimo bendrovese galiu apsidrausti kasko draudimu

  • Sveiki, tiksliai jums pasakys tik draudimo specialistas, teikiantis draudimo pasiūlymą. Visgi tikėtina, kad su 3 lygio signalizacija apsidrausite daugumoje bendrovių, taigi rekomenduotume tiesiog gauti draudimo pasiūlymus iš visų.

 14. Pavelas:

  Laba diena,
  AUDI A6 2005 metu kasko draudimui reikalinga signalizacija 2 ar 3 lygio???

  • Tarp bendrovių šis reikalavimas gali skirtis. Tiksliai jums atsakys tik draudikas, tekiantis KASKO draudimo pasiūlymą. Visgi didžiausia tikimybė, kad reikalingas 2 lygis.

 15. vytas:

  Sweiki
  turiu audi a6 4f 2005m. ruosiuos draust KASKO, viska kaip ir isiaiskinau, kainas draudimo , tik niekur nerandu, ar sei masinai reik pilnos irangos signilizacijos. ar pas ja jau yra ten viskas ir tie imobilaizerei. ir ar tik reiktu papildomos irangos, ar visa komplekta ? dekui

  • Visą informaciją, kokia apsaugos sistema reikalinga jums pateikti turi draudikai, kurie pateikė KASKO draudimo pasiūlymus. Tuo tarpu, kokia apsaugos sistema realiai yra jūsų automobilyje, jums įvertinti gali tik servisai, teikiantys tokią paslaugą, taip pat jums ir išrašys pažymą, patvirtinančią apsaugos sistemos lygį.

 16. Jurgita:

  Turiu pažymą draudimo bendrovės dėl 4 lygio signalizacijos dėl Casko draudimo.Draudimas sudarė Casko sutartį ir klaidingai nurodė kad sign.lygis 2-as.PZU draudimas reikalauja 3-čio lygio.Ar šiuo stveju gali servisas išrašyti naują pažymą dėl 3-čio lygio signalizacijos.Ar šiuo atveju geriau perrašyti sutartį? Dėkui

  • Servisas išrašydamas pažymą tiesiog paliudija, kokio lygio signalizacija yra jūsų automobilyje. Taigi, jeigu norite pažymos su 3 lygiu, į automobilį pirmiausia turės būti įmontuota papildoma apsaugos sistema. Bet kuriuo atveju, jūsų turima draudimo sutartis galioja tik tuo atveju, jeigu turite 2 lygio apsaugos sistemą, t.y. būtent tokią, kokia ir nurodoma draudimo sutartyje, nesvarbu, ar ji ten buvo nurodyta klaidingai ar neklaidingai. Dabartiniu atveju, jūsų automobiliui negalioja KASKO apsauga nuo vagystės, nes realybė neatitinka reikalaujamo apsaugos nuo vagysčių sistemos lygio. Jums tikrai reikia kreiptis į draudimo bendrovę dėl draudimo sutarties perrašymo ir į servisą susidėti reikiamą apsaugos sistemą ir gauti tą paliudijančią pažymą.
    

 17. Tomas:

  Sveiki,

  Honda CR-V 2006 metu, kokio lygio signalizacija reikalinga kasko draudimui, jei yra gamykline signalizacija ar jos pakaks?

  • Tai priklauso nuo bendrovės, kurioje drauste. Tikrai gali būti kad užteks 4 lygio apsaugos (tai yra tokios, kokia yra įmontuota gamykliškai).

 18. Giedre:

  Sveiki,
  norejau paklausti ar gali buti kad MB S320 2007m. gali uztekti 4lygio signalizacijos kasko draudimui?

 19. Ridas:

  Nusipirkau 2004 bmw 530,yra imobilaizeris,tablete ko dar reikia apdrausti kasko

  • Priklauso nuo draudimo bendrovės, kurioje norite drausti, vienose užteks to, kas yra, kitur gali tekti sumontuoti papildomas apsaugos sistemas.

 20. Aurimas:

  Sveiki. Turiu Toyota Avensis 2008 metų. Kokio lygio signalizaciją reikia statyti, norint draustis KASKO draudimu. Ačiū.

  • Šią informaciją tiksliai pateikia tik draudimo bendrovė, teikdama KASKO draudimo pasiūlymą. Priklausomai nuo bendrovės, tikėtina, kad jums nereikės nieko papildomai montuoti, tiks gamyklinė apsauga.

 21. Nerijus:

  Laba diena,
  domintų automobilio signalizacijos kaina, 4 lygio (kasko draudimui)
  Opel Insignia 2011m.

  Ačiū, lauksiu atsakymo

  Pagarbiai,
  Nerijus

  • Kad apsaugos nuo vagysčių sistema atitiktų 4 lygi, šiai dienai dažnai nereikia dėti jokios papildomos įrangos, nes imobilizatorius jau būna sumontuotas gamykliškai. Visgi dėl apsaugos sistemų kainų jums reiktų kreiptis į servisus.

 22. Mantas:

  Sveiki, noriu apdrausti kasko draudimu bmw 535 2006m, brokeris surado ergo draudima palankia kaina. Siai masinai reikalingas 2 apsaugos lygis. Masinoje yra gamykline signalizacija, imobilaizeris. Antras lygis kaip supratau sako, kad gali buti gamykline ARBA sertifikuota su turio davikliais signalizacija….Pas mane turio davikliiu nera, o jis sako, kad reikia signalizacijos su turio davikliais. Ar taip gali buti? Jei pas mane yra gamykline signalizacija. Labai aciu uz atsakyma.

  • Pagal ERGO KASKO 2 lygio reikalavimus – nepriklausomai nuo to, ar signalizacija yra gamyklinė ar negamyklinė (sertifikuota ES), ji turi susidėti iš tokių komponentų: autonominė sirena, judesio davikliai, posvyrio davikliai, smūgio davikliai, tūrio davikliai.

 23. Arunas:

  Sveiki,

  automobilis 2004 BMW 530, kokio lygio signalizacijos reikalauja LD draudimas ?? Dekui

 24. Marek:

  Sveiki,bmw e60,2004 525i,tik gamykliska signalizacija,kokio lygio man reiktu,aciu

  • Tai priklauso nuo draudimo bendrovės, kurioje draustumėte, gali reikėti 2 – 4 lygio apsaugos sistemos. Tiksliai jums pasakys tik pats draudikas, teikdamas KASKO draudimo pasiūlymą.

 25. Justas:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti kokio lygio signalizacijos reiktų Audi A6, 2007 metų. Joje jau yra gamyklinis imobilaizeris. Ar reikės papildomai ką nors įdėti?
  Iš anksto dėkoju.

 26. Algis:

  Sveiki.Isigyjau automobili naudodamasis SEB banko lizingo paslaugomis,atomobilis AUDI A4, 2010m.,apdraudziau ERGO draudimo bendroveje gana palankia kaina.Tik po keliu savaiciu eksploatacijos atsitiktinai suzinojau,kad siam automobiliui butina bent trecio lygio apsaugos sistema,kurios sis automobilis neturi.Ar isirengus atitinkama apsaugos sistema reikia pranesti draudimo bendrovei ar perrasyti draudimo sutarti.SEB bankas. pasirasydamas pirkimo sutarti jokiu pastabu del KASCO draudimo neissake.Aciu.

  • Pirmiausiai, draudimo specialistas, kuris sudarė jums draudimą ir neinformavo apie reikalavimus apsaugos sistemai, darbą atliko nekompetetingai. Jeigu įvyktų vagystė, ir draudimas jums, žinoma, negaliotų, nes nėra reikalaujamos apsaugos sistemos, galėtumėte pateikti kaltinimus draudimo specialistui, ir jis turėtų jums atlyginti nuostolius (žinoma, reikalingi pagrindžiantys įrodymai ir vyktų teismas). Dabartinėje situacijoje, tiesiog įsirenkite apsaugos sistemą, ir turėkite pažymą iš serviso, kad automobilio draudimo apsaugos sistema atitinka reikalaujamą lygį. Nieko papildomai informuoti nereikia.

 27. Albert:

  Sveiki, automobilis bmw 330d 2001-2002 metu yra gamiklinis imobilaizeris. Ko dar reiktu draudziant kasko lietuvos draudime?

 28. Irmantas:

  Sveiki turiu Mercedes-Benz E klasę 2007m. noriu drausti KASKO ar gamykliškai yra tik centrinis užraktas ar reikės kokio nors lygio signalizacijos?

 29. Vitalijus:

  Sveiki,ar uztenka centrinio uzrakto kasko draudimui BMW 530 2006 m.?

 30. Mind:

  Labas vakaras norejau paklausti ar uztenka tokios signalizacijos bmw 530 2010 metu , eaglemaster ir magnetukas ar kaip jis vadinasi kad be jo neužvesi mašinos jei PVz signalo nera su juo , jei PVz palieki namuose o ne su savim turi ta magnetuką ? Ir ar tiktu ta pati Mercedes e350 2010 ?

 31. Laimomas:

  BMW 520d 2007/11 mėn. Ergo reikalauja 2 lygio signalizacijos, ar jų reikalavimus atitinka gamykline signalizacija?

  • Jeigu draudimo bendrovė jums pateikė draudimo pasiūlymą, su reikalavimu signalizacijai, turėjo kartu pateikti ir detalią informaciją, kokios apsaugos sistemos turi būti sumontuotos, kad atitiktų 2 lygį. Koks apsaugos lygis yra jūsų automobilyje, jums pasakyti gali tik servisas, kuris montuoja apsaugos sistemas, jums jis išrašys pažymą, kokio lygio apsaugos sistemą atitinka jūsų automobilio apsauga. Visgi maža tikimybė, kad gamyklinė apsauga atitiktų 2 apsaugos lygį.

   • Rolkis:

    Reikia garsines signalizacijos, tu paciu metu toki modeli draudziu kasko…. Kaina idejimo ~~120 eu

 32. Šarūnas:

  Labas,
  Pirkau audi a4 2012 modelis, lietuvos draudimas pasake, kad mašinai reikalingas ketvirtas apsaugos lygis, paklause ar yra imobilaizeris, ir aš atsakiau kad taip.Situacija tokia, kad masinoje yra gamyklinis imobilaizeris. O kai atsiuntė sutartį
  Parašyta taip (- imobilizatorius : Gamyklinis nepriklausomas ), kam parašyta tas nepriklausomas ir kas jis yra ? Ir ar mano mašinai pakanka gamyklinio imobilaizerio? Ar čia gali būti kokia nors draudimo gudrybė?

  • Tai tiesiog toks terminas, nepriklausomas imobilizatorius, tai reiškia, kad jis yra ne automobilyje, o įmontuotas rakte. Praktiškai visi automobiliai nuo 2004 metų turi gamyklinius imobilizatorius ir tai atitinka 4 apsaugos sistemos lygį. Jeigu KASKO draudimui reikalingas 4 apsaugos lygis, tai viskas tvarkoje, nėra čia “draudimo gudrybių”.

 33. Arūnas:

  Laba diena, norėjau paklausti, kuris automobilio apsaugos lygis aukštesnis, antras (2 ) ar ketvirtas ( 4 ). Ačiū.

 34. Klemensas:

  Sveiki volksvagen golf plius 2008 metai 1’9 litro dyzelinas mechanine pavaru deze ..draudziant kasko draudimu kelinto lygio signslizacija reikalinga

  • Priklauso nuo draudimo bendrovės. Šiam automobiliui tikėtina bus reikalaujamas 3 ar 4 apsaugos lygis.

 35. Andrius:

  Kokio signalizacijos lygio reikia.mercedes benz e klase w212. Diesel 2134cm.125kw.signalizacija tik raktas su imobilaizeriu.dekui

  • Tarp draudimo bendrovių gali labai skirtis reikalavimai apsaugos sistemai. Šiuo metu automobilio apsaugos sistema atitinka IV lygį, koks reikalaujamas bendrovės jums atsakys tik pats draudikas, teikdamas draudimo pasiūlymą.

 36. Rimantas:

  Sveiki, kokio lygio signalizacija reikalinga, kad atitiktu kasko reikalavimus? mazda6 2010m

 37. Andzej:

  Sveiki kokio lygio signalizacija turėtų būt opel vectra c 2007m?

 38. Egis:

  sveiki seat alhamra 2015m. 130 kw . diesel is vokietijos noriu paklausti ar reikia dar papildomos signalizacijos kasko draudimui ir tada kokio lygio.aciu…

  • Tai priklauso nuo draudimo bendrovės, kurioje draudžiama, reikalavimai gali būti skirtingi. Jums tiesiog reiktų gauti KASKO pasiūlymą, su kuriuo būtų nurodyta, kokio apsaugos lygio reikia.

 39. Benas:

  Sveiki, kokio lygio signalizacija turėtų būti 2010m BMW X5 35D usa 210KW kasko draudimui?

  • Tikėtina, kad bus reikalingas 1 ar 2 apsaugos lygis. Tiksliai jums pasakys tik draudikas, teikdamas KASKO draudimo pasiūlymą.

 40. Neke:

  Sveiki, kokio lygio signalizacija turėtų būti 2007m vw touareg 5.0tdi 230kw kasko draudimui?

 41. mantas:

  Sveiki mano automobilis yra citroen c4 pikasso ekskliuzivas kokio lygio reiktu signalizacijos?

 42. Virga:

  Sveiki, apdraudem masina per banka, lietuvos draudime, ir sutartyje kasko salygu nurodoma, kad butina pateikti pazyma 4 lygio signalizacijos, musu masina turi trecio lygio signalizacija ( ir tai atsispindi pasiulime kuri pateikem bankui pirkdami masina) masina 2017 m nisan qashqai. Tai jei masina turi aukstesnio lygio nei reikia signalizacija ar butina teikti pazyma?

  • Jeigu KASKO draudimas reikalauja IV apsaugos lygio, pažyma nereikalaujama,  nes automobiliai gamykliškai ją turi – t.y. imobilizatorių.

 43. Rokas:

  Sveiki. Ar tiesa, kad Gjensidige nereikalauja pazymos jei yra 4 lygis?
  Aciu

 44. Nerijus:

  Laba diena koki saugumo lygi atitinka toyota avensis 2013m.su berakte uzvedimo sistema.draudimas reikalauja 4 lygio.ar atitinka gamykline apsauga ar reikia papildomos

 45. Zivile:

  Laba diena, koki saugumo lygi atitinka VW Jetta 2013m pagaminta JAV?