“Compensa” dovana – “Respublikos” prenumerata

“Compensa” akcija – šeštadieninės “Respublikos” prenumerata 3 mėnesiams. Visi draudėjai, apsidraudę nors viena, akcijoje dalyvaujančia draudimo rūšimi, gauna dovanų laikraščio prenimeratą. Akcijoje dalyvauja šie draudimo produktai: automobilių KASKO draudimas, gyventojų turto draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kelionių draudimas.

Akcijos detalės

 • Akcijos nauda: dovana – šeštadieninės “Respublikos” prenumerata 3 mėnesiams.
 • Kas gali pasinaudoti: nauji ir esami fiziniai draudimo bendrovės klientai.
 • Akcijos sąlygos: mažiausiai 6 mėn. laikotarpiui apsidrausti viena iš draudimo rūšių: KASKO, gyventojų turto, nelaimingų atsitikimų arba kelionės draudimu.
 • Akcija galioja: nuo 2013 birželio 3 d. iki 2013 rugpjūčio 31 d.
 • Draudimo bendrovė: COMPENSA TU S.A. Vienna Insurance Group Lietuvos filialas

Kitos sąlygos

 • Prenumerata įsigalioja po mėnesio nuo draudimo sutarties sudarymo.
 • Akcija galioja draudžiantis ir tiesiogiai bendrovėje, ir per draudimo tarpininkus.
 • Akcija negalioja juridiniams klientams.
 • Akcija negalioja draudžiantis kitomis draudimo rūšimis, nei nurodoma sąlygose.

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Compensa draudimas, Draudimo bendrovės, Draudimo bendrovių akcijos, KASKO draudimas, Kelionės draudimas, Nelaimingų atsitikimų draudimas, Turto draudimas.

4 komentarai

 1. rimute:

  kodel ne visiems aikoma akcija RESPUPLIKOS laikrascio prenumerata?as apdraudziau nekilnojama turta siandien.

  • Sveiki, Rimute,
    
   Jau sutarties sudarymo metu draudikas ar jo atstovas privalėjo Jus informuoti apie šią akciją. Jei informavo, tai turėjo kartu su draudimo dokumentais pateikti ir prenumeratą patvirtinančią skrajutę. Jei skrajutę pateikė, tai turėjo būti nurodyta ant skrajutės nuo kada iki kada gausite laikraštį. Jei skrajutės nepateikė, tai turėjo informuoti ar dar yra likę prenumeratos skrajučių ar ne prieš sudarant sutartį. Rekomenduojame visų pirma pareikalauti iš Jus apdraudusio specialisto, kad geranoriškai ištaisytų tai ko nepadarė, jei neinformavo apie pasibaigusias skrajutes prieš sutarties sudarymą. Kitu atveju kreiptis į pačią bendrovę ir pranešti apie specialisto aplaidumą ir pareikalauti to, kas teisėtai priklauso pagal reklaminę kampaniją, kurią vykdo”Compensa”. 
    
   Pagarbiai, Manodraudimas.lt kolektyvas
 2. Ruta:

  Esu apsidraudusi jau turbūt 5 metai negaunu jokios informacijos apie Jūsų skelbiamas akcijas. Ir dar norėčiau gauti informaciją apie pensijų fondo kaupimą. Vyras gauna laišku, o aš negaunu. Ir šiuo metu negaliu sumokėti draudimo įmokos per DnB banką gal yra kokių pasikeitimų.

  • Sveiki, Rūta, tiek draudimo bendrovių, tiek kitų įmonių skelbiamos akcijos naujienlaiškiais, sms žinutėmis ir pan. dažnai nepriimtinos klientams, nes tokią informaciją žmonės traktuoja kaip brukalus. Jeigu ši draudimo bendrovė turi akcijų skelbimo sistemą klientams, galėtumėte pasiteirauti tiesiogiai ir nurodyti el.pašto adresą (galbūt bendrovė neturi jūsų aktualių konatkų, arba jie keitėsi). Dėl pencijų kaupimo jums reikėtų kreiptis tiesiogiai į “Compensa Life“:.