Draudimas internetu draudimo bendrovėje

Dauguma lietuvos draudimo bendrovių suteikia galimybę apsidrausti internetu. Nurodykite duomenis, reikalingus suskaičiuoti  draudimo kainai ir apmokėkite internetu. Draudimo polisas atsiunčiamas el.paštu, tereikia jį atsispausdinti.

Apsidrausti internetu galite šiose draudimo bendrovėse

Draudimo bendrovė „Compensa“ šiuo metu neteikia galimybės tiesiogiai apsidrausti internetu. Šios bendrovės kainas internetu galite sužinoti bei apsidrausti per draudimo tarpininkus, kurie gali pateikti visų draudimo bendrovių kainas. Sužinokite daugiau: draudimas internetu per brokerius.

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in BTA draudimas, Compensa draudimas, Draudimas internetu, Gjensidige draudimas, If draudimas, Industrijos garantas, Lietuvos draudimas, PZU draudimas, Seesam draudimas.

6 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Transporto draudimas internetu | Patarimai | Mano Draudimas LT | Mano Draudimas LT

  2. Atgalinis pranešimas: Pigiausias turto draudimas | Mano Draudimas LT

  3. Atgalinis pranešimas: Pigiausias automobilio draudimas | Mano Draudimas LT

  4. Atgalinis pranešimas: Pigus kelionės draudimas | Mano Draudimas LT

  5. Regina:

    labas noreciau suzinoti kur galeciau isigyti COMPENSA draudimo zalia korta

    • Jeigu jūsų turima Compensoss draudimo sutartis yra sudaryta taip, kad galioja ir užsienyje, tai Žalią kortelę jums atspausdinti gali bet kuris Compensos biuras  nemokamai, arba draudimo brokeris jeigu draudėtės su jo pagalba. Jeigu turima draudimo sutartis galioja tik Lietuvoje, tai reikės ją perrašyti, įtraukti užsienio sąlygą, kad kartu gautumėte ir Žaliąją kortelę; vėlgi tą atlikti galite bet kuriame Compensos biure, arba pas tarpininką, jeigu draustasi pas jį.