Draudimo kaina jaunam vairuotojui 2011 07 11

Rizikingiausiais eismo dalyviais laikomi jauni vairuotojai, ką tik išsilaikę vairavimo teises ir neturintys vairavimo stažo. Prieš draudžiant transporto priemonę TPVCA draudimu, pravartu sužinoti visų draudimo bendrovių siūlomas kainas. Net jei esminiai draudimo kainą lemiantys faktoriai yra tie patys, kiekviena draudimo bendrovė pateikia skirtingą draudimo įmoką.

Sužinokte mažiausias TPVCA Draudimo kainas

Kiek kainuoja TPVCA draudimas jaunam vairuotojui

Draudimo įmokos skaičiuojamos pagal parametrus:

Draudėjas:

 • Draudėjo amžius 18 m.
 • Vairavimo stažas 0 m.
 • Draudiminių įvykių: nebuvo.

Transporto priemonė:

 • Lengvasis automobilis.
 • Automobilio pagaminimo metai: 2001 m.
 • Variklio darbinis tūris: 1801 – 2000 cm³.
 • Variklio galingumas: 80 – 115 kW.

Transporto priemonės naudojimo aplinkybės:

 • Draudėjo registracijos vieta: Vilnius
 • Transporto priemonė naudojama tik Lietuvos teritorijoje.
 • Draudimo laikotarpis: 12 mėn.
 • Kiti transporto priemonės valdytojai: nėra.

Pavyzdyje pateiktamos vairuotojui galiojančios kainos 2011 07 11 

  PZU Lietuva IF draudimas Seesam Lietuvos draudimas Compensa BTA draudimas Ergo draudimas Gjensidige
TPVCA draudimo kaina 12 men. 1980 Lt 1390 Lt 1690 Lt 1990 Lt 1550 Lt 1575 Lt 2400 Lt 1440  Lt

Pastaba. Pavyzdyje pateiktos maksimalios kainos, be papildomai taikomų nuolaidų, patikslinus transporto priemonės duomenis, kainos gali skirtis. Nėra draudimo bendrovės universaliai visiems siūlančios geriausias kainas, skirtingais atvejais skiriasi ir draudimo įmokų dydžiai. Dėl šių aplinkybių rekomenduojama kiekvieną kartą draudžiantis, sužinoti draudimo kainas visose draudimo bendrovėse ir išsirinkti priimtiniausią variantą

Sužinokte mažiausias TPVCA Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, TPVCA draudimas.

24 komentarai

 1. RUTA:

  Laba diena, noreciau pasiteirauti, jei automobilis yra registruotas asmens 23m amziaus, siuo metu draudimas jau pasibaiges..skaiciavome kad draudimas kainuotu apie 500Lt..
  taigi norime automobili perrasyti gimines nariui, kurio solidus amzius ir stazas..
  taciau kad tai padaryti, mes turesime regitroje pateikti jau galiojanti draudima.
  kaip tai padaryti?jei nenorime pirkti menesiui brangaus draudimo..AR KITOS GALIMYBES NERA?..

  aciu uz atsakyma,
  pagarbiai
  Ruta

  • Sveiki, Rūta. Jums nereikia drausti automobilio senojo savininko vardu. Sudarykite draudimo sutartį naujojo-būsimojo savininko vardu – draudimas bus sudaromas tai dienai, kurią planuojate važiuoti perregistravimui. Draudimo sutartyje bus nurodyta papildoma sąlyga, kad automobilis bus
   perregistruojamas naujam savininkui per tam tikrą laiką, jeigu šios sąlygos neiįvykdysite draudimas tiesiog bus negaliojantis.

 2. Jurgita:

  Laba diena,

  kiek kainuotų draudimas tik pradedančiam vairuoti vairuotojui?Ir antras klausimas kiek kainuotu jei draudima darytume ant giminaicio, bet vairuotu naujas vairuotojas pradedantysis?

 3. Laurynas:

  Laba diena,
  Automobili paveldejome su broliu. Automobilio registracijos liudijime brolis irasytas kaip pagrindinis savininkas, o as irasytas pacioje pabaigoje ties punktu “Savininkai”. Taciau, del kazkokiu logiskai nepaaiskinamu priezasciu, mano vardas neegzistuoja Regitros duomenu bazeje.
  Kreipiausi i kelias draudimo bendroves ir man buvo pasakyta, kad savo vardu draudimo sutarties daryti negaliu. Taciau mano brolis ne tik kad jokio vairavimo stazo, bet ir vairuotojo pazymejimo neturi! (automobilis paveldetas)
  Ka patartumete daryti, kad galeciau isigyti draudima savo vardu, taip pat nepermokedamas uz tai, kad brolis nevairuoja.
  Aciu.

  • Sveiki, draudimas visada sudaromas registruoto savininko vardu, o draudikai vadovaujasi Regitros duomenų baze. Taigi, jeigu jie mato sistemoje savininką jūsų brolį, draudimą gali sudaryti tik jo vardu. Net jeigu yra keli bendrasavininkai, kurie yra nurodyti techniniame pase, draudimas sudaromas jaunesniojo vardu. Nepriklausomai nuo to, ar savininkas turi ar neturi vairuotojo pažymėjimo, draudimas vis vien sudaromas jo vardu. Jūsų atveju rekomenduotume persiregistruoti automobilį savo vardu, kad savo vardu galėtumėte drausti. O iki tol, rekomenduojame visada gauti draudimo pasiūlymus iš visų draudimo bendrovių, nes vienos jų ir skaičiuoja brangų draudimą, kaip neturint jokio vairavimo stažo, o kiti draudimą skaičiuoja pagal kitą asmenį – pagrindinį valdytoją (tai būtų pagal jus).

 4. Edmundas:

  sveiki norejau paklaust jei as esu pradedantysis vairuotojas ir pasiimiau draugo automobili kuris turi daug metu stazo ir pvz. as ipuoliau i kita automobili, mes ten surasem draudimo deklaracija ir kaip dabar man bus ar as turesiu visa zala sumoket? Dekui

  • Draudimas padengs visą žalą nukentėjusiai pusei, po to regreso būdu kreipsis į jūsų draugą, nes tai jis automobilio savininkas, su reikalavimu grąžinti iki 50% išmokėtos žalos. Automobilio savininkas yra atsakingas už savo automobilį, kam duoda juo naudotis ir ar galioja draudimas.

 5. Viktorija:

  Sveiki, norejau paklausti ar yra toks punktas arba panasus i ji “transporto priemone vairuos asmenys neturintys 2metu stazo” darant nauja draudima? Dekuj

  • Visose draudimo kompanijose yra galimybė apdrausti asmenį, kuris turi mažesnį nei 2 metų vairavimo stažą. Skirtingose sistemose tai žymima skirtingai. Dažniausiai, tokiu atveju,  būna nenurodyti jokie ribojimai.

 6. Olia:

  Sveiki. Kokia draudimo kompanija rinktis pigiaiu? Man 30 ir stazas puse metu. Kokia kaina draudimo be stazo?

 7. ELENA:

  VIENU AUTOMOBILIU VAZIUOJA VYRAS IR ZMONA AR REIKIA DRAUSTIS DVIEMS DRAUDIMAIS APSIDRAUDUS ZMONA AVARIJOS ATVEJU JEIGU UZ VAIRO SEDES VYRAS AR JAM REIKES PADENGTI VISUS NUSTOLIUS AR DRAUDIMAS

  • Automobilis draudžiamas vienu privalomuoju TPVCA draudimu, nurodant galimų vairuotojų mažiausią amžių ir stažą; draudimo sutartis visada sudaroma registruoto savininko vardu. Tiesa, privalomasis draudimas atlygina ne tik žalą trečiųjų asmenų turtui, bet ir sveikatai. Tačiau, šis privalomasis draudimas atlygina nuostolius tik tretiesiems asmenims, šeimos nariams neatlygina. Taigi, jeigu vairuotojas padaro avariją ir sužaloja vežamus asmenis, nuostolius draudimas atlygina tik tretiesiems asmenims, t.y. šeimos nariams neatlygina. Tiesa yra ir papildomai pasirenkamas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kelieviams, šis draudimas atlygina pagal sužalojimus visiems važiavusiems asmenims, tiek šeimos nariams tiek pačiam vairuotojui.

 8. Matas:

  Sveiki. Jeigu as esu pradedantysis vairuotojas ir automobilis yra draustas mano tecio vardu, ar as ji galiu vairuoti?

  • Vairuoti tai galite, tačiau jeigu sukelsite eismo įvykį, draudimas iki 50% išmokėtos žalos išsireikalaus iš jūsų tėčio, kaip automobilio savininko ir draudėjo.

 9. Irena:

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti, ar, įvykus draudiminiam eismo įvykiui, galiotų mano automobilio draudimo sutartis, jei automobilį vairuotų mano dukra, kuriai 26 m., o vairavimo stažas – 4 m.? Turimoje sutartyje nenurodyta, kad automobilį vairuos kiti asmenys.

  • Jūsų draudimo sutartyje turi būti aiškiai nurodyta, kokios amžiaus bei stažo kiti valdytojai gali vairuoti ir draudimas jiems galios. Šios sąlygos formuluočių gali būti įvairių, pradedant nuo to, kad joks ribojimas nenurodomas, vadinasi, visi gali vairuoti (visgi tai mažai tikėtina, kad nes draudimui galiojant visiems vairuotojams, draudimo įmoka labai pakyla). Tiesiog persižiūrėkite savo sutarties papildomas sąlygas, jeigu vis vien bus neaišku, pasiskambinkite savo draudikui, jis jums tiksliai pasakys.

 10. Tautvydas:

  Sveiki. Ar įmanoma kažkur internete rasti tokia automobilio draudimo kainos skaičiuokle, kad ji neklaustų ar aš esu automobilio savininkas? Klausiu, nes įdomu būtų palyginti skirtingų automobilių draudimo išlaidas prieš nusprendžiant kurį įsigyti.

 11. Dovilė:

  Sveiki,
  Vairuotojo pažymėjimą turiu 3 savaites. Automobilis registruotas ir draustas mano vardu. Šiandien dėl mano kaltės įvyko autoįvykis, tačiau niekas nė truputėlio nenukentėjo, tik truputį apgadintas nukentėjusiojo automobilis. Tačiau eismo įvykis sankryžoje. Užpildyta eismo įvykio deklaracija, policija nekviesta. Ar yra galimybių, kad mano draudimo bendrovė praneš apie įvykį policijai ir man paskirs papildomus vairavimo mokymus? Kaip sužinosiu, jei taip įvyks? Ačiū už atsakymą.

  • Draudimo bendrovė pati savaime neturi tikslo ir prasmės pranešti, nei Regitrai, nei policijai, ji tiesiog elgiasi pagal draudimo tvarką, atlygina žalą nukentėjusiam. Tačiau yra bendra duomenų bazė, kurioje registruojami įvykiai. Ar gausite papildomus mokymus, jums gali atsakyti tik Regitra.

 12. Aistė:

  Laba diena. Norėjau pasiteirauti, kokia vidutinė kaina draudžiant automobilį pradedančiam vairuotojui?