Išskirtinės kelionės draudimo sąlygos

Standartinės kelionės draudimo sudedamosios sąlygos  yra: medicininių išlaidų draudimas, nelaimingų atsitikimų draudimas, bagažo draudimas, kelionės nuostolių draudimas, civilinės atsakomybės draudimas. Tokias draudimo apsaugas galima įtraukti į daugumos draudimo bendrovių kelionės draudimo polisą. Visgi yra nemažai išskirtinių kelionės draudimo sąlygų, kurias galima gauti tik tam tikroje, dažniausiai, vienoje draudimo bendrovėje.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Nukentėjusiojo ar jo palaikų  paieškos išlaidos. Šią draudimo sąlygą galima įtraukti tik draudimo bendrovėje  „Compensa“, draudimo suma 25 000 Lt. Šiuo metu kiti draudikai nekompensuoja gelbėjimo ir paieškos išlaidų, paprastai atlyginamas tik medicininis transportavimas iki gydymo įstaigos, medicininė pagalba ir repatriacija.

Ligonpinigiai. Tik „Ergo“ bendrovėje šiuo metu į kelionės draudimo sutartį galima įtraukti ir ligonpinigių sąlygą. Pagal šią sąlygą, dėl sutrikusios sveikatos apdraustajam esant paguldytam į ligoninę ne trumpiau kaip 2 dienoms, kasdien mokama numatyta išmoka 100 Lt.

Medicininės pagalbos išlaidos Lietuvoje – tokias išlaidas apmoka tik „BTA“ draudimas, apsidraudus maksimaliu kelionės draudimo paketu.

 • Pagal šią „BTA“ draudimo sąlygą, iš kelionės grįžus į Lietuvą ir tęsiant gydymą (dėl sveikatos sutrikdymo atsiradusio kelionėje dėl draudžiamojo įvykio) apmokamos tokios išlaidos: stacionarus gydymas iki 14 dienų, rentgeno diagnostika ir operacijos, medikamentai, tvarsliava, reabilitacijos priemonės. Atlyginama iki 3400 Lt.
 • Pastaba, standartiškai, medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas kelionėje padengia tik tas išlaidas, kurios patirtos už gyvenamosios šalies ribų – užsienyje, Lietuvoje patirtos medicininės išlaidos nekompensuojamos.

Teisinė pagalba užsienyje – tokias išlaidas apmoka tik „BTA“ draudimas, apsidraudus maksimaliu kelionės draudimo paketu. „BTA“ apmoka advokato samdymo išlaidas užsienyje, jeigu apdraustasis, nežinodamas vietos įstatymų, netyčia padarė nusikaltimą (negalioja vairuotojo civilinės atsakomybės bei eismo taisyklių pažeidimo atvejais). Išmokos ribojimas, priklausomai nuo pasirinkto apsaugos paketo yra iki 5100 Lt arba 8600 Lt.

Automobilio sugadinimas, užgrobimas – šią draudimo sąlygą į kelionės draudimą galima įtraukti tik bendrovėje „PZU Lietuva“:

 • Į kelionę vykstant su nuosava transporto priemone, nuostoliai atlyginami jei jie atsirado dėl draudiminių įvykių:
  • Automobiliui negalint tęsti kelionės, kai jis sugedo dėl eismo įvykio.
  • Automobilio vagystė, užgrobimas, neteisėtas užvaldymas.
 • Iki 1750 Lt atlyginami nuostoliai:Negalint naudotis automobiliu, kasdien mokama išmoka iki 350 Lt, iki 3 dienų iš viso.
  • Grįžimo namo išlaidos (išmokos dydis neviršija lėktuvo ekonominės klasės bilieto kainos).
  • Kitos tiesioginės išlaidos dėl tokio įvykio, pagrįstos finansiniais dokumentais.

Naminių gyvūnų priežiūros draudimas – tokią draudimo sąlygą šiuo metu teikia tik  „PZU Lietuva“. Vėluojant grįžti iš kelionės dėl kelionės atidėjimo, jungties praradimo ar dėl apdraustojo stacionarinio gydymo, o gyvūnui esant paliktam pripažintame gyvūnų priežiūros centre, draudikas apmoka papildomą gyvūno priežiūros laikotarpį globos namuose, iš viso iki 850 Lt.

Pinigų draudimas – šią kelionės draudimo sąlygą galima įtraukti į sutartį bendrovėse „Ergo“ bei „If“. Pagal šią sąlygą atlyginami nuostoliai kelionėje praradus pinigus, visgi bendrovės iš esmės skirtingai atlygina nuostolius, palyginkite bendrovių pinigų draudimo sąlygas.

Renkantis optimaliausią kelionės draudimo variantą, pravartu atsižvelgti ne tik į geriausią, kainą, bet ir į patį draudimo apsaugos pobūdį, įvertinti, kokias apsaugas gausite ir žinoti tiksliai, už ką mokate ir ar verta už tai mokėti, jei apsauga jums neaktuali (pazvydžiui, turint KASKO draudimą, galiojantį užsienyje, neaktualu į kelionės draudimo sutartį įtraukti ir automobilio sugadinimo/užgrobimo sąlygos). Rekomenduojame susipažinti ir palyginti standartines kelionės draudimo sąlygas.

Mes, Manodraudimas.lt, jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti optimalų kelionės draudimo pasiūlymą iš mūsų specialistų, mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.

*Dėmesio, draudimo sąlygų palyginimas pateiktas pagal 2012 09 19 galiojančias draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

2 komentarai

 1. Ingrida:

  Sveiki, noriu pasidomėti.. Kurios draudimo bendrovės siūlo tokią paslaugą – metinį legvatinį kelionių draudimą?