KASKO draudimas mėnesiui

Transporto priemonių KASKO draudimo sutartis yra sudaroma 1 metų laikotarpiui. Kitose bendrovėse norint, apsidrausti KASKO draudimu trumpesniam nei vieneri metai laikotarpiui, pasirašysite draudimo sutartį 1 metams, tiesiog galėsite jos galiojimą nutraukti anksčiau. 

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Kada reikia KASKO draudimo mėnesiui?

 • Jeigu norite saugiau jaustis automobiliu keliaudami užsienyje ir KASKO draudimas jums reikalingas tik keliems mėnesiams.
 • Jeigu turite kelis automobilius ir pakaitomis jais važinėjate.
 • Jeigu apskritai savo automobiliu naudojatės tik tam tikrais sezonais, ne ištisus metus.

Ar galima apsidrausti KASKO mėnesiui ?

Lietuvos draudimo bendrovėse pageidaujant apdrausti automobilį KASKO draudimu trumpesniam laikotarpiui nei 1 metai, yra vienintelė galimybė – metinę draudimo sutartį nutraukti anksčiau. Nutraukiant KASKO draudimą, paprastai draudimo bendrovė išskaičiuoja administracines išlaidas, kurios gali siekti 30% draudėjui grąžinamos nepanaudotos draudimo įmokos. Administracinės išlaidos neišskaičiuojamos, jeigu nepanaudotas įmokos likutis paliekamas bendrovėje su tikslu panaudoti jį kitam draudimui.

Sprendžiant klausimą, ar vertingas, ar nuostolingas yra KASKO draudimas nutraukiant jį anksčiau sutartyje numatytos datos, didžiausią įtaką turi pačios draudimo sutarties sąlygose numatytas draudimo įmokos mokėjimo terminas. KASKO draudimo įmoka gali būti mokama iš karto už visus metus, arba skaidoma dalimis, kas draudimo bendrovių ne visada leidžiama.

 

Sužinokite daugiau apie KASKO draudimo nutraukimą

Savanoriškas KASKO draudimo nutraukimas

KASKO draudimo nutraukimas draudėjui mirus

KASKO draudimo nutraukimas pardavus automobilį

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, Draudimo sutarties nutraukimas, KASKO draudimas.

12 komentarų

 1. Vytautas Bieliauskas:

  Laba diena, Gal galetumete pasakyti kuri draudimo bendrove siulo KASKO draudima 1 menesiui? Aciu is anksto. Pagarbiai, Vytautas

  • Sveiki, Vytautai, apsidrausti vienam mėnesiui KASKO draudimu galite draudimo bendrovėje “Ergo Lietuva”. Kadangi draudimas trumpesniam laikotarpiui nei 12 mėn. yra greičiau išimtis nei taisyklė, sudarant draudimo sutartį gali būti reikalingi papildomi derinimai.

 2. Loreta:

  Laba diena,
  Ar galima naudotis masina su lietuviska registracija uzsienyje istisus metus? Jeigu taip tai tai kiek apytiksliai kainuotu draudimas? Mano vairavimo stazas yra 10 metu.

  Pagarbiai
  Loreta

  • Sveiki, Loreta, tai priklauso nuo šalies vietos įstatymų, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Anglijoje važinėti su kitoje šalye registruotu automobiliu galite tik iki pusės metų.
   Tuo tarpu, TPVCA draudimą su galiojimu užsienyje ištisus metus galite įsigyti Lietuvoje ir jis bus galiojantis, tik įmoka bus ženkliai didesnė, draudimo kainą galite suskaičiuoti TPVCA draudimo skaičiuoklėje
   KASKO draudimo galiojimas užsienyje neribojamas, tačiau reikėtų žinoti, kad draudimas padengs automobilio taisymo išlaidas, kurios neviršija Lietuvos servisų kainos.

 3. Antanas:

  Laba diena. Buvau apsidraudęs KASKO, mokėjau kas tris mėnesius. Dabar mašiną pardaviau ir kaip tik liko nesumokėta paskutinė ketvirtoji įmoka. Nuėjau į LD, užsiprašė 46 litų administravimo mokesčio už sutarties nutraukimą. Bet aš juk jų neprašau man grąžinti jokių įmokų, aš tiesiog toliau nebemoku ir viso gero. Ar pagrįstai jie užsiprašo susimokėti už sutarties nutraukimą, jei aš nereikalauju grąžinti įmokos?

  • Sveiki, Antanai, pirmiausiai, įsitikinkite, ar tikrai nepraėjo terminas sumokėti paskutinės įmokos dalies. Nes jeigu jis praėjo, jūs jau tampate skolingas draudikui už tas dienas, kurias KASKO sutartis galiojo, o jūs vėlavote sumokėti. Kitas variantas, nutraukiant KASKO ir pateikiant pagrįstą priežastį, na, pavyzdžiui, automobilio pardavimą (reikia pateikti draudikui pirkimo-pardavimo sutartį), draudimas nutraukiamas iš karto. Jeigu nepateikiama pagrįsta priežastis (nėra pirkimo sutarties, arba nurašymo į sąvartyną pažymos), tokiu atveju draudikas turi būti įspėtas iš anksto apie nutraukimą, tai reiškia, sutartis nutrūksta po 14-30 dienų po prašymo nutraukti pateikimo, ir už tas dienas reikia susimokėti, nes per jas draudimas dar galioja.
   Jokio administravimo mokesčio jūs neturite mokėti, jeigu nesusigrąžinate jokio neišnaudoto įmokos likučio. Taigi lieka variantas, kad jūsų minėtas mokestis buvo už patį draudimą, ne už administravimą (tas minėtas administravimo mokestis yra skaičiuojamas vien tik nuo grąžinamos įmokos dalies, ir tai yra ne mažiau kaip 150 Lt).

 4. evaldas:

  Sveiki,ar galima uz kasko draudima moket kas trys men?aciu.

  • Taip, tačiau pabrangtų draudimo bendra įmoka dėl įmokos skaidymo. Dalis bendrovių leistų tai daryti ir tiesioginiu debetu be pabrangimo.

 5. Pranciškus Platakis:

  Iš Lietuvos draudimo 2016.01.14. gaunu priminimą, jog laikas pratęsti sutartį, nes sausio 31d. baigiasi. Sutartį sudarau su kita draudimo kompanija, man palankesnėmis sąlygomis. 2016.02.10 d. gaunu registruotą laišką, pranešimą iš,, Lietuvos draudimo” apie priminimą, kad turiu sumokėti įmoką, pagal sudarytą 2016.01.04 sutartį . Ar gali kitas asmuo be mano žinios sudaryti sutartį.

  • Joks kitas asmuo neturi teisės sudaryti draudimo sutarties už jus. Tačiau, ar yra techninės galimybės kitam žmogui sudaryti draudimo sutartį už jus – taip yra. Tuo pačiu yra visada klaidos tikimybė. Vėlgi, jeigu kalbame apie turto draudimą ir jūs draudėtės ilgamete draudimo sutartimi, tai jeigu nedavėte aiškaus atsisakymo nesudaryti naujos sutarties, draudimas jums pratęsiamas automatiškai. Taigi rekomenduotume kreiptis tiesiai į Lietuvos draudimą ir išsiaiškinti, kokiu pagrindu jie jums sudarė naują draudimo sutartį.

 6. Žydrūnė:

  Sveiki, su šeima planuojame kelionę automobiliu į užsienį 9 dienų laikotarpiui. Ar yra tokia galimybė automobilį kasco draudimu apdrausti 1 mėn. laikotarpiui? jei taip, koks draudimas tai daro.
  Lauksiu atsakymo.