KASKO draudimas nuo vagystės

Pilnas KASKO draudimas padengia nuostolius dėl avarijos, vagystės, trečiųjų asmenų nusikalstamos veikos, gamtos stichijų; taip pat pasirenkamos papildomos apsaugos, kaip antai pagalba kelyje ar keleivių/vairuotojo nelaimingų atsitikimų draudimas. Kelios draudimo bendrovės siūlo galimybę apdrausti automobilį KASKO draudimu tik nuo vagystės. KASKO tik nuo vagystės kainuoja  mažiau.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Kam skirtas KASKO draudimas nuo vagystės?

 • Jeigu esate atsargus vairuotojas, ir tikite, kad netapsite avarijos kaltininku, kur nukentės ir jūsų automobilis.
 • Jeigu jūsų automobilis yra senesnis, ir jums nekiltų didelių nepatogumų jį suremontuoti, jei dėl gamtos stichijų ar avarijos jis būtų apgadintas.
 • Jeigu tenka išvažiuoti už Lietuvos ribų, ir jaučiatės nesaugiai dėl galimos vagystės svetimoje šalyje.
 • Jeigu norite KASKO draudimui išleisti kuo mažiau, siekiant apsidrausti tik nuo daugiausiai nepatogumų galinčio sukelti įvykio – vagystės.

Priklausomai nuo draudimo bendrovės, draudžiantis KASKO tik nuo vagystės, gali būti taikomos papildomas sąlygas:

 • Drausti automobilį ir privalomuoju TPVCA draudimu toje pačioje bendrovėje.
 • Žala dėl automobilio dalių vagystės neatlyginama.
 • KASKO draudimą tik nuo vagystės siūlo ne visos draudimo bendrovės.

KASKO draudimo nuo vagystės kaina

Draudimo įmoka, draudžiant automobilį KASKO tik nuo vagystės yra mažesnė nei pilno KASKO. Draudimo įmoka gali būti 15 % – 60 % pilno KASKO draudimo įmokos. Tai priklauso nuo automobilio rizikos būti pavogtam, ji skirtinga tarp automobilių rūšių.
 

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas.

12 komentarų

 1. Donatas:

  Laba diena,

  Gal galetumete tiksliau pasakyti kurios draudimo kompanijos teikia draudimo paslauga tik nuo automobilio vagystes? Domejausi keliose populiariose kompanijose bet jos teikia tik standartini KASKO.

  Dekoju is anksto uz atsakyma,
  Donatas

  • Sveiki, Donatai, draudimo paketai yra nuolat atnaujinami ir keičiami. Jeigu jus domina KASKO tik nuo vagystės rekomenduotume kreiptis į profesionalų draudimo brokerį, išmanantį visų draudimo bendrovių pasiūlas. Taip pat galite peržvelgti mūsų parengtą KASKO draudimo sąlygų palyginimą, kuriame atsispindi sąlygos kurias draudėjas gali pats pasirinkti, naujausia redakcija čia: Kasko sąlygų palyginimas

 2. Laima:

  Laba diena,
  Norečiau papildomai apdrausti automobilį KASKO draudime tik nuo vagysčių.Taip automobilis draustas Lietuvos draudime.Ar abu draudimai galios?
  Dekoju iš anksto už atsakymą.
  Laima.

  • Sveiki, Laima, jeigu jūs esate apdraudus savo automobilį KASKO draudimu, jūs negalite įsigyti dar antro KASKO draudimo šiam automobiliui. Vis dėlto, jeigu pageidaujate apdrausti jį ir nuo vagysčių, jums reikėtų nutraukti turimą KASKO draudimo sutartį Lietuvos draudime ir sudaryti naują KASKO draudimą, į kurį įeitų ir apsauga nuo vagysčių.

 3. AKVILE:

  Sveiki,
  Norejau suzinot ar kasko draudimas padengia automobiliui padaryta zala,jei i ji ivaziaves asmuo pabego is ivykio vietos?

 4. tadas:

  Sveiki noriu paklaust ar galima apsidraust tik nuo vagysciu? pvz tureciau kita draudima bet dar atskirai noreciau apsidraust tik nuo vagysciu.

  • Vienu metu jūs galite turėti tik vieną konkrečios rūšies transporto draudimą. Taigi, jeigu jau turite KASKO draudimą vienoje bendrovėje, tai negalite papildomai turėti dar vieno vien tik nuo vagystės kitoje bendrovėje.

 5. Vytautas:

  Sveiki, per klaida apdraudziau savo automobili kitoje draudimo bendroveje nepasibaigus draudimo galiojimui pries tai draustoje bendroveje (tiesiog per neatiduma sumaisiau menesius) kaip suprantu draudima galiu tureti tik viena… kaip elgtis sioje situacijoje ir ar nebus kokio akibroksto autoivykio metu?

  • Paprastai sakant, geriau du draudimai nei jokio draudimo. Įvykio atveju abi draudimo bendrovės dengs žalą po 50%, tiesiog pats žalos sureguliavimo procesas bus labiau komplikuotas. Tai šiuo atveju siūlytume tiesiog nutraukti tą besibaigiantį draudimą ir susigrąžinti įmokos likutį, kurio neišnaudojote (tiesa bus išskaitytos administracinės išlaidos, tai gali būti kad nieko ir nesusigrąžinsite); tą likutį galima palikti bendrovėje ateičiai, kitam draudimui (tai įmanoma ne visose bendrovėse). Arba galima perrašyti tą naują draudimą, kad jo įsigaliojimo data būtų teisinga, bet gali būti kad teks primokėti dar papildomai, jeigu jau praėjo kažkuris laikas kai tas draudimas jau galiojo.

 6. Elena:

  laba diena.Turiu toki klausima:nupirkom automobili ji pavoge ,automobilis buvo apdraustas kasco draudimu.po 2 men automobilis atsirado ,bet tuo paciu suzinojom kad atsirado po vsgistes gedimu su pavaru deze,bega tepalas ,sulauzita antena,subraizitos dureles.ar privalo visus tuos grdimus sutvarkiti kasko jeigu mes noretumem grazinti ta automobili, pinigus uz automobili kasco spejo grazinti

  • Šiuo atveju Jūs galite grąžinti draudikui išmoką ir atsiimti automobilį. Tokiu atveju jis turėtų būti taisomas pagal Jūsų KASKO draudimo sutartį. Jūs taip pat galite pasilikti draudimo išmoką ir tada automobilio nuosavybės teisė atitenka draudimo bendrovei. 
   Jei ketinate automobilį atsiimti, nereikėtų delsti, nes kai kurie draudikai taiko terminą, per kurį turite apsispręsti, o jam praėjus automobilis automatiškai atitenka draudikui.