KASKO sąlyga – draudimas nuo vandalizmo

Vandalizmas – tai trečiųjų asmenų nusikalstama, kenkėjiška veika. KASKO draudimas atlygina žalą automobiliui nukentėjus nuo trečiųjų asmenų piktybiškų, tyčinių veiksmų. Ši rizika įeina į visų rizikų draudimo paketą, tuo tarpu, renkantis mažesnės apimties KASKO apsaugą, ši rizika gali ir nebūti įtraukta.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

Vadovaujantis įprastine logika, akivaizdu, kad dauguma patiriamų žalų yra dėl trečiųjų asmenų tyčinės ar netyčinės veikos. Tuo tarpu, draudime ši sąvoka turi kiek siauresnę reikšmę ir kartais ne taip paprasta įvertinti, kokia tiksli žalos priežastis.

Kas nėra vandalizmas draudimo atžvilgiu

  • Vagystė, bandymas pavogti  – automobilio ar jo dalių vagystė tai atskira KASKO draudimo rizika. Kitaip tariant, draudžiantis nuo vagystės bus atlyginama žala, automobiliui ar jo dalims esant pavogtiems ar esant sugadintiems bandant pavogti.
  • Ugnies rizika – tai automobilio užsiliepsnojimas dėl avarijos, žaibo ar kitokio draudžiamojo įvykio. Tuo tarpu, jei ugnies priežastis būtų padegimas, tai jau būtų laikoma vandalizmu.
  • Avarija – šiuo atveju tiesiog kitos transporto priemonės atsitrenkimas į apdraustąjį automobilį, tokią žalą padengia kaltininko privalomasis civilinės atsakomybės draudimas.
  • Terorizmas -  asmens veiksmai ar grasinimai juos atlikti, politiniais, religiniais, ideologiniais ar panašiais tikslais. Žala patirta dėl terorizmo apskritai laikoma nedraudžiamuoju įvykiu.

Kaip apsidrausti

  • Visų rizikų draudimas – apibendrintai būtų galima pasakyti, kad paprasčiausia rinktis maksimalų, visų rizikų KASKO draudimo paketą bet kurioje draudimo bendrovėje, į jį visada įeina ir vandalizmo rizika.
  • Norint už KASKO draudimą mokėti mažiau, ir renkantis pigesnį, mažiau rizikų apimantį, minimalų paketą, nukentėjus dėl vandalizmo išmoka nebus mokama šiose bendrovėse: „Seesam“, „Compensa“, „PZU Lietuva“, „BTA“.

1 pavyzdys. Draudėjas ryte rado savo automobilį apibraižytu kėbulu. Draudimas padengė nuostolius dėl vandalizmo.
2 pavyzdys. Nežinomas asmuo nulaužė automobilio veidrodėlį, numetė šalia automobilio. Patirta žala nebuvo atlyginta, nes KASKO draudimo sutartis buvo sudaryta tik nuostoliams dėl automobilio vagystės.

Renkantis optimaliausią KASKO draudimo variantą savo automobiliui, pravartu pasidomėti visų bendrovių siūlomais draudimo variantais ir visada tiksliai žinoti, kokiomis sąlygomis draudžiamasi. Pravartu palyginti visų bendrovių KASKO sąlygas.
Mes, Manodraudimas.lt, jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti geriausią KASKO draudimo pasiūlymą iš mūsų specialistų, mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.

*Dėmesio, sąlygų palyginimas pateiktas pagal 2012 09 11 dieną galiojančias draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.