KASKO draudimo įmokos skaidymas dalimis

Draudžiant automobilį KASKO draudimu, pasirašoma sutartis 1 metų laikotarpiui. Yra galimybė metinę įmoką už KASKO draudimą skaidyti ir mokėti dalimis. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, įmoka gali būti mokama kas mėnesį ar rečiau.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

KASKO draudimo įmokos skaidymo galimybės

  • Draudėjas pats periodiškai moka eilines įmokas už draudimą

Priklausomai nuo draudimo bendrovės, kurioje automobilis draudžiamas KASKO draudimu, įmoką galima mokėti, kas 1 mėn., 2 mėn., 3 mėn., 4 mėn., pusmetis, metai. Draudėjas įsipareigoja pats sumokėti eilinę įmoką už draudimą, sutartyje nurodytu metu. Už KASKO draudimą mokant dalimis, bendra draudimo kaina padidėja 5 % – 10 %, lyginant su tuo, jei įmoka būtų mokama vienu kartu.

  • KASKO draudimo įmokos mokėjimas tiesioginio debeto būdu.

Tiesioginis debetas – tai automatinis pinigų išskaitymas iš sąskaitos. Jis vykdomas kas mėnesį pagal iš anksto suderintą mokėjimo grafiką, kuris nurodomas draudimo sutartyje. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, bendra KASKO draudimo kaina nesikeičia, lyginant su tuo, jei būtų mokama vienu kartu. 

  • Draudžiamasi KASKO draudimu 1 metų laikotarpiui.
  • Draudėjas užpildo sutikimo formą draudimo bendrovėje / pas draudimo tarpininką / arba banke.
  • Tiesioginio debeto sutartis sudaroma 1 metų laikotariui, ji yra nemokama.
  • Kas mėnesį iš banko sąskaitos automatiškais išskaičiuojama nustatyta draudimo įmokos dalis.
  • Debetinį mokėjimą ir draudimo sutartį galima nutraukti savanoriškai.

Vėluojant sumokėti eilinę įmoką už KASKO draudimą

Eilinės draudimo įmokos turi būti mokamos laiku, pagal sutartyje numatytą grafiką. Jeigu už draudimą mokate tiesioginio debeto būdu, niekada nepamiršite sumokėti už draudimą, nes banko sistema apmoka automatiškai, jums tereikia pasirūpinti, kad sąskaitoje būtų pakankamas kiekis pinigų.

Laiku nesumokėjus įmokos ar jos dalies, draudimo bendrovė draudėjui išsiunčia apie tai pranešimą. Jeigu draudėjas nesumoka draudimo įmokos per 15 dienų po pranešimo gavimo, draudimo apsauga sustabdoma (tai neprailgina bendro draudimo sutarties galiojimo). Jeigu draudimo apsaugos sustabdymas dėl įmokos nesumokėjimo trunka 3 mėn., draudimo bendrovė turi teisę vienašališkai nutraukti KASKO draudimo sutartį.  Net ir nutraukus draudimo sutartį draudėjas yra įsipareigojęs sumokėti įmokos dalį už tą laikotarpį, kurio metu KASKO draudimas dar galiojo. 

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.