KASKO draudimo sutarties nutraukimas draudėjui mirus

Mirus automobilio savininkui, automobilis pagal paveldėjimo teisę atitenka kitam asmeniui. Kartu su automobiliu naujam savininkui atitenka KASKO draudimo sutarties teisės ir pareigos. Naujasis savininkas sprendžia, ar KASKO draudimą nutraukti, ar pratęsti.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

KASKO draudimo sutarties nutraukimas draudėjui mirus

Draudėjui mirus, KASKO draudimo sutartis nustoja galiojusi. Apie draudėjo mirties faktą turi būti pranešta draudikui nedelsiant.

Nutraukus sutartį draudikui draudikui turi būti grąžinama draudimo sutartis.

Draudikas grąžina naujam automobilio savininkui įmokos dalį už likusį draudimo sutarties galiojimo laikotarpį; iš grąžinamos sumos išminusuojamos išmokėtos išmokos, bei administracinės išlaidos.

Administracinės išlaidos gali būti 10 % – 30% grąžintinos draudimo įmokos.

KASKO draudimo sutarties perrašymas naujam savininkui

Draudėjui mirus, KASKO draudimo sutartis nustoja galiojusi. Apie draudėjo mirties faktą turi būti pranešta draudikui per 15 dienų.

Draudikas transporto priemonės savininko pasikeitimo faktą konstatuoja kaip rizikos padidėjimą, esama draudimo sutartis yra nutraukiama, o jos likutis perkeliamas naujai sudaromai sutarčiai. Įvertinus riziką, KASKO draudimo salygos ir įmoka gali būti pakeisti.

Jeigu draudėjo mirties priežastis – draudimo įvykis, draudėjo artimiesiems išmokama draudimo išmoka priklausanti pagal KASKO draudimo sutarties sąlygas.

Sužinokte mažiausias KASKO Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, Draudimo sutarties nutraukimas, KASKO draudimas.

5 komentarai

 1. kestas:

  Sveiki,norejau pasidometi del konkrecios situacijos.
  2013m.sausio men. pirkau is draugo masina kuria jis buvo apdraudes Kasko draudimu.sudareme tik pirkimo pardavimo sutarti,bet kadangi automobilis sugedo jis nebuvo nuimtas nuo iskaitos ir dokumentu iforminima atidejome.draugas zadejo trukumus pasalinti laikui begant.2013 birzeli draugas zuvo autokatastrofoje.2013 spalio men.masina is manes pavoge.dokumentai taip ir liko nesutvarkyti.Draudimas dabar atsisako moket ismoka nes pagal fakta pasikeite savininkas.Logiskai jis juk regitroje nepasikeites,!ar yra sioje situacijoje kazkokia iseitis?
  Aciu.

  • Sveiki, jūsų draugas nebėra automobilio savininku nuo to momento, kai pardavė automobilį jums – kada pasirašėte pirkimo pardavimo sutartį (nesvarbu, kad automobilis dar nebuvo perregistruotas). KASKO draudimo sutartis yra pasirašyta tarp jūsų draugo ir draudimo bendrovės, bendrovė neturi jokių įsipareigojimų jums (naujam savininkui). Taigi, kad ir kaip apmaudu, negalite tikėtis, kad draudikas jums atlygins nuostolius dėl pavogto automobilio.

 2. Atgalinis pranešimas: Automobilio draudimo sustabdymas | Mano Draudimas LT

 3. Gerda:

  Sveiki, mire sese. Ji savo vardu buvo apdraudusi tris automobilius kasko, civiline atsakomybe savo vardu, nes buvo oficiali ju savininke, naudojosi kiti seimos nariai. Tas pats yra ir su dviem butais, nors kitame gyvena bute gyvena musu mama. Norejau paklausti ar galioja draudimine apsauga savininkei mirus ol teiseti paveldetojai susitvarkys dokumentus?

  • Kokia apimtimi galioja tie draudimai, priklauso nuo numatytų draudimo sąlygų, kaip pasikeitė turto valdytojai, kaip pasikeitė rizika ir pan. Būtinai kreipkitės į draudimo bendrovę (-es), praneškite apie draudėjos mirtį, bus nurodyta, ką daryti su draudimais.