Kelionės draudimas nėščiosioms

Nėščiosios, kaip ir visi kiti asmenys, gali apsidrausti kelionės draudimu, vienodomis sąlygomis. Nėštumo faktas draudimo įmokos nedidina. Vis dėlto, draudimo išmokoms už medicinines išlaidas dėl nėštumo ar gymdymo, taikomi atitinkami apribojimai, apie kuriuos reikėtų žinoti.

Sužinokte mažiausias SVEIKATOS UŽSIENYJE Draudimo kainas

Draudimo išmokos už medicininę pagalbą nėščiosioms

Nėštumas ir gimdymas draudimo bendrovių laikoma nedraudiminiais įvykiais. Tam tikrose draudimo bendrovėse nustatytos labai ribotos išmokos komplikacijų dėl nėštumo ar gimdymo.

Priklausomai nuo draudimo bendrovės, gali būti padengiamos išlaidos susijusios su komplikacijomis dėl nėštumo ar gimdymo:

 • Skubi medicininė pagalba nėštumo komplikacijos atveju. Tai yra viena gydytojo konsultacija bei su nėštumu susijęs transportavimas iki gydymo įstaigos. Kompensuojama iki 200 EUR visam draudimo laikotarpiui.
 • Medicininė pagalba dėl nėštumo komplikacijų, kurias sukėlė kitas draudiminis įvykis.
 • Medicininė pagalba dėl komplikacijų, kurios atsirado dėl nėštumo apie kurį apdraustoji negalėjo numatyti iki draudimo sutartis įsigaliojimo ar kelionės pradžios.
 • Išlaidos dėl nėštumo nutraukimo, kuris buvo atliktas tik gelbstint gyvybę.

Neįvykusi kelionė dėl priešlaikinio gimdymo

Jeigu draudžiamasi kelionės išlaidų draudimu, draudimo išmoka mokama dėl neįvykusios kelionės, jei ji neivyko dėl priešlaikinio gimdymo. Turi būti tenkinamos šios sąlygos:

 • Įvyko gimdymas anksčiau kaip 36 nėštumo savaitę.
 • Priešlaikinis gimdymas įvyko likus ne mažiau kaip 5 dienoms iki numatomos kelionės pradžios datos.

Europos sveikatos draudimo kortelė gali kompensuoti išlaidas dėl nėštumo

Nėščiosios, vykstančios į kelionę Europos ekonominės erdvės šalyse, turėtų pasirūpinti išsiimti Europos sveikatos draudimo kortelę, su kuria gali būti kompensuojamos būtinosios medicininės pagalbos dėl nėštumo ar gimdymo išlaidos. Tai priklauso nuo:

 • Kompensuojamos išlaidos tik tose sveikatos priežiūros įstaigose, priklausančiose valstybinei sveikatos priežiūros sistemai.
 • Kokios būtinosios medicininės pagalbos išlaidos bus kompensuojamos, priklauso nuo šalies, į kurią vykstama, sveikatos priežiūros sistemos.

Sužinokte mažiausias SVEIKATOS UŽSIENYJE Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Sveikatos Užsienyje Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

19 komentarų

 1. Atgalinis pranešimas: Kada kelionės draudimas negalioja | Mano Draudimas LT

 2. Rasa:

  Norejau paklausti ,o kaip yra del gimdymo Svedijoje ??? Jei turiu Eu kortele?

 3. Labas:

  Norejau pasiteirauti, ar yra koks nesciu keliones draugimas vykstant ne i ES salis? Aciu

  • Matote, nėra jokio specialaus kelionės draudimo nėščiosioms. Ši Europos sveikatos draudimo kortelė yra kaip “paguodos variantas” keliaujančioms nėščiosioms, nes draudimo bendrovių kelionės draudimas neapmoka su nėštumu susijusių išlaidų. Taigi vykstant į ne į ES šalis, galima įsigyti mokamą kelionės draudimą, svarbiausia aiškiai žinoti, kad medicininės išlaidos dėl nėštumo yra labai ribojamos kiekvienoje bendrovėje, o kaip yra ribojama, galite rasti mūsų kelionės draudimo sąlygų palyginime  Kitas variantas, tiesiog turėti savo lėšų tam atvejui, jei prireiktų medikų pagalbos.

 4. Giedre:

  Sveiki aš turiu Europos sveikatos draudimo kortelę ir aš nėščia pas gydytojus lankausi Vokietijoje nemokamai, o man pats gimdymas kainuos ar kompensuos ligoniu kasa.

 5. tadas:

  Laba.Ppries 2 metus mano zmona buvo graeitosios pagalbos voketijoje is vesta y ligonineje, turejo ‘pastovima nevietoj’ cia turbut liaudiskai kalbant. Uz 3 dienas praguletas ligonineje ir operacije sumokejom 3tukstancius euru.Ar yra sansas susigrazinti bent daly pinigu.Dekuij.

  • Jeigu turėjote medicininių išlaidų draudimą, įsigytą vienoje iš Lietuvos draudimo bendrovių, nėra jokios galimybės susigrąžinti pinigus, nes per daug laiko praėjo, paprastai per 30 dienų nuo grįžimo į Lietuvą reikia kreiptis į bendrovę ir pateikti visus reikalingus dokumentus. Tuo tarpu, jeigu turėjote ESDK, informacijos reiktų kreiptis į Ligonių kasas.

 6. Jurate:

  esu nescia ir planuoju vykti su vaikais i egipta,dirbu pagal individualia veikla ar man isduos europos sveikatos draudimo kortele ir ar ji galios egipte ir kaip su vaiku draudimu,reikia drausti draudimo kompanijoje ar kaip?

  • Europos sveikatos draudimo kortelė priklauso visiems asmenims, kurie moka PSD. Ši kortelė jums neturi jokios vertės vykstant į Egiptą, ji galioja tik Europoje. Rekomenduotume apsidrausti ir save, ir vaikus draudimo bendrovėje.

 7. Ram:

  sveiki,
  vykstu i italija keturioms dienoms, nestumas bus 26-27 savaiciu.
  ar man uztenka ES sveikatos korteles, jei kazkas nutiktu su sveikata ar as tureciau papildomai apsidrausti del medic.islaidu?

 8. Gabrielė:

  Birželio mėnesį vykstu atostogauti į Turkiją, bus 26-27 nėštumo savaitė. Kaip suprantu ESDK man Turkijoje negalios? Iš anksto dėkui.

 9. Justina:

  Norėjau paklausti , o kaip dėl gimdymo Vokietijoje?

 10. Gintarė:

  Sveiki, šiuo metu laukiuosi, esu Portugalijoje,neturiu Europos sveikatos kortelės,nes deklaravau išvykimą iš Lietuvos, dėl to ES kortelės negaliu gauti. Tačiau reikalingi vizitai pas gydytojus dėl nėštumo, ar yra koks draudimas,kompensuojantis išlaidas? Ar yra kokios sąlygos nėščiajai mokėto mažiau už paslaugas ar kažkas panašaus?

  • Deja, nieko pasiūlyti negalime. Ne jeigu rastumėte kokį draudimo produktą Portugalijoje, vargu ar jis jums galiotų būtent nėštumui, nes draudimo veikimo principas yra tas – jis galioja tik tiems atvejams, kurie įvyksta tik po draudimo sutarties sudarymo.