Kelionės draudimas pensijinio amžiaus žmonėms

Rizikingesniems klientams draudimo bendrovės taiko daugiau apribojimų draudžiantis kelionių draudimu. Asmenys nuo 65 metų amžiaus kelionės draudimu draudžiami su tam tikrais apribojimais. Priklausomai nuo amžiaus, draudimo kaina gali būti didesnė, ribojama kelionės trukmė, arba iš viso nedraudžiama.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Kelionės draudimas vyresnio amžiaus žmonėms

 • Ne vyresni kaip 64 metų. Visose draudimo bendrovėse draudžiami tomis pačiomis sąlygomis ir kainomis kaip ir jaunesni asmenys.
 • Amžius nuo 65 metų, kai kuriose draudimo bendrovėse taikomi didesni draudimo tarifai, taigi draudimas kainuoja daugiau.
 • Amžius nuo 70 metų. Ne visos draudimo bendrovės draudžia šio amžiaus asmenis kelionių draudimu. Vis dėlto apsidrausti dar galima, tačiau brangiau.
 • Amžius nuo 75 metų. Ne visos draudimo bendrovės draudžia šio amžiaus asmenis kelionių draudimu. Tuo tarpu, tos bendrovės, kurios draudžia šio amžiaus asmenis, draudžia brangiau, draudžiama tik kelionėms iki 15 dienų.
 • Amžius nuo 80 metų. Didžioji dauguma draudimo bendrovių šio amžiaus asmenų nebedraudžia kelionių draudimu. Visgi dar yra galimybė apsidrausti kelionei iki 15 dienų, arba papildomai suderinus,  kelionei į Rusiją, Baltarusiją.

Susidūrus su kelionės draudimo ribojimais dėl amžiaus, verta žinoti

Europos sveikatos draudimo kortelė išduodama nemokamai teritorinėse ligonių kasose. Visi asmenys sulaukę Lietuvos respublikos įstatymų nustatyto pensijinio amžiaus yra valstybės lėšomis apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, tuo pačiu jie turi teisę išsiimti nemokamą medicininių išlaidų draudimą užsienyje (keliaujant Europos ekonominės erdvės šalyse).

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

16 komentarų

 1. Sigita:

  Sveiki,
  Man jau 83 metai. Kiekvienais metais vykstu į poilsio keliones ir dažnai susiduriu su nuostata – amžiaus riba. Bet aš esu energingas ir sveikas žmogus. Vasarą ruošiuosi vykti pailsėti 14 d. į Turkiją. Prašau Jūsų patarti į kokią draudimo bendrovę galėčiau kreiptis, norėdamas gauti kelionės draudimą.

  • Sveiki, Sigita, standartiškai draudikai kelionės draudimo į Turkiją jums pateikti negalės. Vis dėlto, jeigu esate kokios draudimo bendrovės lojali klientė, galėtumėte pamėginti kreiptis tiesiai į ją, galbūt jums bus pateiktas pasiūlymas.

 2. viktorija:

  sveiki,norejau pasidometi,mano mociute 75 metu,noretu atvykti i airija lapkricio menesi iki sausio vidurio,ka galetumete pasiulyti?kokia kaina butu mes noretumem jai sveikatos givybes draudimo,bent tuo laikotarpiu,nes jai su spaudimu blogai,ir nezinom kas gali nutikti,nes nesenai krito ant galvos spaudimas sukilo,laukiu atsakymo

 3. Mantad:

  Ar čia nėra diskriminacijos dėl amžiaus, t.y. atsisakymas drausti?

 4. jurgis:

  man 70 metų.Keliausiu į Norvegiją 15 dienų.Turiu Europos sveikatos draudimo kortelę Ar reikia papildomai draustis?

  • Keliaujant į Norvegiją joks draudimas nėra privalomas. Jeigu jums užtenka ESDK teikiamos apsaugos, nieko papildomai įsigyti nereikia.

 5. ELENA:

  Sveiki,

  noreciau sužinoti, ar galiu apsidrausti 30d. kelionei į Vietnamą,
  Mianmarą ir Tailandą. Man 74 metai.

 6. Ramūnas:

  Mamai 84 metai. Nori vykti į Baltarusiją 1 dienai. Ar gali kas nors apdrausti

 7. Zina:

  Laba diena,
  tetai 89 metai, nori vykti į 7 dienų kelionę į Izraelį, energinga sveika moteris, ar gali kas apdrausti.

  • Standartiškai apdrausti jau nebegalite. Tačiau yra galimybė, pateikiant išsamią informaciją apie sveikatos būklę, gauti individualų pasiūlymą iš draudikų.

 8. Irena:

  Man 77 metai. Noriu vykti į Italiją paslidinėti. Ar reikalinga papildomai draustis, ar užtenka europinio sveikatos draudimo?

  • Europoje keliaujant nėra būtinas joks papildomas draudimas, galioja Europos sveikatos draudimo kortelė. Bet pagal pageidavimą galima įsigyti mokamą kelionės draudimą, kuris turi papildomų privalumų.