Kelionių draudimas metams (metinis draudimas)

Asmenims dažnai važinėjantiems į užsienį, pravartu apsidrausti specialiai tam skirtu metiniu lengvatiniu kelionės draudimu. Tai draudimas daugkartinėms kelionėms – tai draudimas verslo ar asmeninėms kelionėms visai šeimai, neribotam kelionių skaičiui per metus. Ši draudimo paslauga galima ne visose draudimo bendrovėse.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Įprastinėje kelionės draudimo sutartyje nurodoma draudimo apsaugos pradžia ir pabaiga. Tai reiškia, kad draudimo apsauga galioja kirtus Lietuvos sieną vykstant į užsienį, nustoja galioti grįžus į Lietuvą. Taigi dažnai važinėjant į užsienį būtų labai nepatogu kiekvieną kartą pirkti kelionės draudimą.

Kam naudingas asmens kelionių draudimas

 • Dažnai važinėjant į užsienį patogiau draudimu pasirūpinti vieną kartą per metus, o ne prieš kiekvieną kelionę.
 • Aktualu asmeniniais ar verslo tikslais dažnai važinėjantiems į užsienį.
 • Aktualu dažnai važinėjantiems į užsienį su visa šeima, nes draudimo apsauga galioja sutuoktiniams ir jų vaikams ar globotiniams iki 18 metų amžiaus.

Asmens kelionių draudimo sąlygos

 • Vienos išvykos trukmė ribojama iki 21 – 30 dienų (priklauso nuo draudimo bendrovės).
 • Gali būti ribojamas per metus praleistų dienų skaičius užsienyje iki 180 d. / per 1 metus.
 • Išvykų kiekis neribojamas.
 • Ši draudimo paslauga nėra tas pats, kas lengvatinis sveikatos draudimas vykstant į Baltarusiją.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

14 komentarų

 1. marius:

  sveiki.planuoju daryti metine viza i baltarusija.kiek man kainuos sveikatos draudimas?

 2. loreta:

  kiek kainuotų kelionių metinis draudimas vienam asmeniui i turkija, kur galima apsidrausti tokiu draudimu. ar yra galimybe tai padaryti paciam internete

  • Sveiki, Loreta, jeigu jus domina būtent lengvatinis kelionių draudimas, apie kokį kalbama šiame įraše, savitarnos būdu tokiu apsidrausti internete negalėsite. Tačiau tą galite padaryti internetu, su draudimo specialisto pagalba. Pradžiai siūlome užpildyti anketą mūsų svetainėje, Kelionės draudimo skaičiuoklėje

 3. Laurita:

  Laba diena, planuoju apytiksliai metams išvykti į Kroatiją, kiek man kainuotų sveikatos draudimas ir kokios draudimos sąlygos?

 4. Vaida:

  Sveiki,

  imones vadybininkai dažnai keliauja ir domimės galimybe isigyti metini kelionių draudimą. Nuo ko priklauso draudimo kaina? Gal yra standartines metinio kelioniu draudimo kainos?

  • Sveiki, Vaida, draudimo įmokos dydis priklauso nuo daugybės faktorių: lankomos geografinės teritorijos, darbuotojų skaičiaus, pasirenkamos draudimo sumos, pasirenkamų draudimo sąlygų (galima drausti tik med. išlaidų draudimu, kartu pasirinkti kitas kelionės draudimo apsaugas), ar kelionėje užsiimama rizikinga veikla (pavyzdžiui, fizinis darbas ar tiesiog rizikingas sportas), taip pat nuo planuojamo kelionės dienų skaičiaus per metus. Draudimo įmokos skaičiuojamos individualiai.

 5. Inga:

  Laba diena, siuo metu su 11 metu sunumi esu Kanadoje. Pries isvykstant buvau sudariusi keliones draudimo sutarti savaitei. Ji jau pasibaige. Kiek mums kainuotu sveikatos draudimas iki rugpjucio 21 dienos ? Man 49 metai.

  • Taip, pagrindinė kelionės draudimo rūšis – medicininių išlaidų ir repatriacijos draudimas yra būtent tai, ką nusako jūsų citata. Tačiau apsidrausti dabar, kai jau esate išvykusi, bus sudėtingiau, nes draudimas pradės galioti tik praėjus 14 dienų nuo draudimo sutarties sudarymo. Taip pat bus reikalinga rašyti prašymą apdrausti ir patvirtinti, kad šiuo metu nėra jokių sveikatos sutrikimų.

 6. Sandra:

  Sveiki kiek kainuotu lengvatinis metinis sveikatos draudimas vykstant i Rusija? Man 29 vaikui 5 m.

 7. Darijus:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti , kiek kainuotų draudimas reikalingas vykti į Rusiją turint metinę vizą, pagal kurią galiu būti RUS 90 dienų/metus ?
  dėkoju