Kiek draudimas moka už kaulų lūžius

Nelaimingų atsitikimų draudimas atlygina nuostoliams dėl staigių, netikėtų įvykių, kurių metu prieš apdraustojo valią buvo panaudota jėga, kuri pakenkia sveikatai arba tampa mirties priežastimi. Kiekviena draudimo bendrovė turi savo nuostatas šiam draudimo produktui. Prieš draudžiantis, atkreipkite dėmesį į draudimo išmokų lenteles už galimus sužalojimus.

Nelaimingų atsitikimų draudimas skirtas apsaugoti asmenį nuo materialinių nuostolių dėl susižalojimo. Kiekviena draudimo bendrovė pateikia šio draudimo taisykles, bei nustatytas išmokas už atitinkamus sužalojimus bei liekamuosius reiškinius. Už tuos pačius sužalojimus, skirtingos bendrovės gali mokėti skirtingo dydžio išmokas.

Draudimo išmokos už kaulų lūžius

Lentelėje pateikiamas tik dalies išmokų, už kaulų lūžius, palyginimas. Išmoka nurodoma procentine dalimi nuo pasirašytos draudimo sumos. Išmokų nuostatos, kaip ir įmokos bei draudimo taisyklės, draudimo bendrovių gali būti keičiamos. Draudimo išmoka bus mokama pagal tas nuostatas, kurios galiojo sutarties sudarymo metu.

Galvos kaulai BTA draudimas Lietuvos draudimas IF draudimas Ergo draudimas PZU Lietuva Gjensidige Compensa Seesam
Kaukolės kaulų lūžiai (išmoka priklauso nuo lūžio pobūdžio) 5-15%  10-15% 10-20% 10-20% 5-25% 5-25% 10-20% 10-15%
Nosies kaulo lūžis 3% 3% 3% 3% 5% 3% 3% 3%
Skruostikaulio ir/ar viršutinio žandikaulio lūžis 5% 5% 7% 7% 5% 5% 7% 7%
Apatinio žandikaulio lūžis 3% 5% 6% 6% 5% 5% 6% 6%
Torso kaulai BTA draudimas Lietuvos draudimas IF draudimas Ergo draudimas PZU Lietuva Gjensidige Compensa Seesam
Krūtinkaulio lūžis 5% 5% 5% 5% 5% 4% 5% 5%
Šonkaulių lūžiai (priklauso nuo lūžių kiekio) 2-8% 3-10% 3-10% 3-6% 3-10% 3-10% 3-6% 3-8%
Stuburo slankstelių lūžiai (priklauso nuo slanksteliio vietos bei kiekio) 3-25% 3-25% 4-25% 3-25% 3-30% 4-15% 3-25% 4-25%
Rankų kaulai BTA draudimas Lietuvos draudimas IF draudimas Ergo draudimas PZU Lietuva Gjensidige Compensa Seesam
Delno kaulų lūžis (priklauso nuo lūžių kiekio) 2-5% 2-6% 3-10% 3-5% 3-10% 3-10% 3-6% 3-6%
Žastikaulio lūžis (išmoka priklauso nuo lūžusios dalies) 10% 10% 10% 8-10% 10% 9% 8-10% 8-10%
Dilbio kaulo lūžis 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5% 5%
Kojų kaulai BTA draudimas Lietuvos draudimas IF draudimas Ergo draudimas PZU Lietuva Gjensidige Compensa Seesam
Šlaunikaulio lūžis (išmoka priklauso nuo lūžio pobūdžio) 10-15% 15% 10-20% 8-10% 10-20% 10-20% 8-10% 9-10%
Kelio girnelės lūžis 5% 5% 8% 8% 10% 6% 8% 8%
Pirmojo pėdos piršto lūžis 3% 2% 3% 2% 5% 4% 2% 2%

*Palyginimui naudojami duomenys iš draudimo bendrovių taisyklių, galiojančių 2011 07 20.

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Draudimo bendrovės, Nelaimingų atsitikimų draudimas.

112 komentarų

 1. Edmundas:

  Ar dėl vieno draudžiamojo įvykio galima tikėtis dviejų rūšių draudimo išmokų, pvz.: išmokos dėl kaulo lūžio ir išmokos dėl laikinojo nedarbingumo raiščių ar sausgyslių plyšimo atveju toje pat kūno dalyje (čiurnoje)? Ačiū.

  • Jeigu kalba eina apie vienos kūno dalies, šiuo atveju čiurnos kelis sužalojimus vieno įvykio metu, išmoka turėtų būti mokama tik už vieną sužalojimą – sudėtingiausią, išmokos nesumuojamos (taigi turėtų būti mokama už lūžius arba sausgyslių plyšimus). Tuo tarpu dienpinigiai dėl nedarbingumo paprastai priklauso tada, jeigu ši papildoma sąlyga buvo įtraukta į draudimo sutartį. Dienpinigiai mokami už bendrą nedarbingumą, priklausomai nuo nedarbingų dienų skaičiaus. Tiksliai į klausimą jums atsakys draudimo bendrovė, įvertinus traumą.

 2. valdas:

  Sveiki automobilis draustas kasko draudimu ERGO draudimas PER Auto iviki buvo suzalotas motociklo vairuotojas[luzo kojos peda,atviras luzis
  Kokia ismoka gali gauti motociklo vairuotojas uz suzalojimus? KALTININKAS AUTOMOBILIO VAIRUOTOJAS!

  • Sveiki, motociklo vairuotojui bus išmokama išmoka pagal kaltininko TPVCA draudimą, ne pagal KASKO draudimą.
   Tikslaus atsakymo pateikti negalime, nes išmoka bus mokama ne pagal nelaimingų atsitikimų draudimo nuostatas, o pagal privalomąjį TPVCA draudimą.
   Šio draudimo (TPCVCA) suma yra 2 500 000 EUR (8 632 000 Lt) dėl žalos asmeniui (tarp jų 2 500 EUR (8 632 Lt) dėl neturtinės žalos) ir 500 000 EUR (1 726 400 Lt) dėl žalos turtui.
   Tai reiškia, kad nukentėjusysis ir gali gauti išmoką neviršijančią nustatytų draudimo sumų rėžių. Draudimo išmoka mokama tik po to, kai pateikiamos pažymos iš gydymo įstaigų, policijos, bei faktinės gydymo išlaidos, čekiai. Nėra iš anksto numatytų procentų už kiekvieną sužalojimą. Taip pat pagal TPVCA draudimą nukentėjusiąjam išmokama mokama ir už negautas pajamas (tai yra pajamos, kurios būtų uždirbtos jeigu nebūtų sukelta sveikatos sutrikdymų, išminusuojamos Sodros išmokos).

 3. Simona:

  Sveiki. Avarijos metu luzo krutinkaulis. Ar is draudimo imanoma tiketis kokios kompensacijos neskaitant vaistu apmokejima? (nukentejusysis ne avarijos kaltininkas)

  • Sveiki, Simona, priklausomai nuo to, pagal kokį draudimą jūs tikitės papildomos kompensacijos. Jeigu pagal nelaimingų atsitikimų draudimą, tai išmoka yra iš anksto numatyta procentinė dalis, kuri priklauso nuo traumos pobūdžio.
   Jeigu pagal privalomąjį TPVCA draudimą, tai jis turi atlyginti visus nuostolius, tiek turtinius (susijusius su išlaidomis ir prarastu turtu) tiek ir neturtinius (dvasiniai išgyvenimai, skausmas ir panašiai, kas yra eismo įvykyje padarytos žalos sveikatai ar gyvybei pasekmė). Žalos dydis įvertinamas pagal įstatymų numatytą tvarką.

 4. Justinas:

  Sveiki,
  nelaimingo atsitikimo metu luzo sonkaulis. Esu apdraustas PZU lietuva draudime.Jusu lenteleje auksciau nurodyta 3-10% kompensacija, taciau draudimo sutarties priede nera tokios sferos kaip Torso kaulai ir neradau nieko minima apie kompensacijas uz sonkauliu luzius. Perzvelgiau ta sutarti paskubomis, nesu tikras ar si trauma neturi kitokio medicininio pavadinimo. Ar gali buti ,kad kompensacija uz sonkauliu luzi neskiriama?

  • Sveiki, Justinai, terminas “torso kaulai” yra naudojamas tiktai mūsų šiame palyginime, kad lengviau būtų suprasti apie kurią kūno vietą kalbama, pas draudikus, nei medicinoje tokio termino nerasite. Jeigu  draudėtės nuo kaulų lūžių, vadinasi išmoka turi priklausyti dėl bet kokių kaulų lūžių, tame tarpe ir šonkaulių. “PZU Lietuva” draudimo taisyklių priede, traumų lentelėje, išmokos dydžio už šonkaulių lūžius ieškokite “Kvėpavimo sistemos” skiltyje.

 5. Vilma:

  Sveiki. Sūnus susilaužė dilbio 2 kaulus.Jam darė dvi operacijas.Gydytojas sakė,kad tai tik kaulų wtstatymas.Tačiau jų metu vaikui buvo naudojama pilna narkoze. Visa rankytė gipsuota. Ar sios operacijos skaitomos rimtomis ir ar už jas mokama išmoka? Kiek žinau narkozės kenkia… ACIŪ

  • Sveiki, Vilma, išmoka priklauso dėl dviejų dilbio kaulų lūžio. Tuo tarpu, ar priklauso papildoma išmoka už operaciją, negalime atsakyti, nes labai svarbu, kokio pobūdžio chirurginė intervencija buvo atliekama. Visgi greičiausiai už jūsų minėtą operaciją papildoma išmoka nebūtų mokama, nes draudimo požiūriu kaulų atstatymas nėra laikoma operacija, ir papildoma išmoka už tai nemokama. Visgi tiksliai jums gali atsakyti tik pati draudimo bendrovė, kurioje draudėtės.

 6. rasa:

  mano vaikas po zandikaulio operacijos ,dvigubas zandikaulio luzis,esame apsidraude lietuvos draudime.Ar priklauso mums ismoka.

  • Sveiki, Rasa, tai priklauso nuo pasirinkto draudimo rizikų paketo. Jeigu vaikas apdraustas nelaimingų atsitikimų paketu, į kurį įeina ir kaulų lūžiai (t.y. A1 arba A2), tai draudimo išmoka priklauso.

 7. rasa:

  sveiki, mums po suzalojimo praejo menuo laiko.As uzregistravau trecoij dienoj, mums pasake draudima tvarkytis, kai visas gydymas bus baigtas. Seip girdejau kad per menesi reikia susitvarkyti. O mums gydymas pasibaige po pusantro menesio. Ar mums ismokes draudima?

 8. rasa:

  Sveiki,ar draudimo ismoka gali pervesti pvz. i mamos saskaita,nors vaikas pilnametis, ir jis sutinka?

  • Sveiki, pirmiausia, draudimo sutartyje jau būna nurodoma, kas yra naudos gavėjas, kam mokama išmoka, dažniausiai traumų atveju tai pats apdraustasis jei jis pilnametis. Jeigu draudėjas nori pakeisti sąlygas, turi tą derinti su draudiku. Nes bendrai, tai draudimo bendrovei nėra skirtumo kam pervesti pinigus, ji visada vadovaujasi draudimo sutartyje numatytomis sąlygomis, o jas keisti galima tik raštiškai sutarus su pačiu apdraustuoju.

 9. rasa:

  SVEIKI, galite parasyti per kiek laiko yra ismokama draudimo ismoka.

 10. Jurate:

  Sveiki,mano sunui atsitiko kelio sanario trauma,plyso meniskas,plyso raisciai,girnele luzo,dare punkcija,nes kaupesi kraujas. Esame apsidraude ”GJENSIDIGE” draudime,ismoka gavome 600lt. pagal ka turejo skaiciuoti musu traumos atveju

 11. zaneta gedrimiene:

  sunus dirba lietuvos kariuomenei,profesanalus karys .jam darbo metu plyso ciurnos raisciai, ar priklauso ismoka uz draudima

  • Standartiškai nelaimingų atsitikimų draudimas negalioja vykdant karinę tarnybą ar su tuo susijusius mokymus, nebent, žinoma dėl to buvo papildomai sutarta draudžiantis ir tai nurodyta draudimo sutartyje. Taigi, ar draudimo išmoka bus mokama, priklauso tik nuo sudarytos draudimo sutarties sąlygų. Taigi, tiksliai jums atsakys draudimo bendrovėje, kurioje apdraustas jūsų sūnus.

 12. stanislava:

  Darbe keldama sunku kruvi pasitempiau stuburo ir krutines raisčius. Buvo pasakyta, kad ranka nelūžusi ir neisnirusi. Tai ne trauma ir draudimo nemokes. Kur slypi tiesa:darbe susižaloti negalima,nedarbingumas ir taip jau 100% ko dar nori. Iseina taip, kad darbe susižeidei iseik is darbovietes ir sirg tik ne darbe. Liūdna per 22 metus pirma trauma,o tau dar peili isirdi.

  • Draudimo apsauga galioja tiksliai pagal draudimo taisykles ir draudimo sutartyje numatytas sąlygas. Jeigu draudimo bendrovė atsisakė mokėti draudimo išmoką, turėjo tiksliai nurodyti dėl kokių objektyvių priežasčių.

 13. Gita:

  Ar draudima reik tvarkytis kaip nutinka trauma ar kada sugija?

  • Įsipareigojimus kylančius iš draudimo sutarties reikia vykdyti iš karto, kai kurių etapų atidėlioti negalima. Kai nutinka trauma, Jūs privalote informuoti draudiką, draudimo taisyklėse numatyta tvarka, priklausomai nuo draudimo bendrovės ir draudiminio įvykio pobūdžio, bei aplinkybių,  bet ne vėliau kaip 3 – 30 dienų (priklausomai nuo draudiko), po nelaimingo atsitikimo. Taip pat turite laiku kreiptis į medicinos įstaigą dėl medicininės pagalbos, taip pat ne vėliau nei apibrėžta draudimo taisyklėse. Šitie 2 žingsniai jau yra pradžia draudimo formalumų “tvarkymo” ir pageidautina juos atlikti nedelsiant.  Toliau, kai informuosite draudiką apie traumą, draudikas pateiks prašomų dokumentų sąrašą susijusių su trauma ir jos gydymu iš gydymo įstaigos. Gavus ir pristačius dokumentaciją iš gydymo įstaigos draudikui, ir užpildžius prašymą išmokai gauti, įprastom aplinkybėm esant, beliks laukti išmokos draudimo taisyklėse numatyta tvarka.

 14. Aušra:

  sveiki noriu paklausti kai yra sausgisliu uzdegimas ar moka draudimas

  • Nelaimingų atsitikimų draudimo objektas – tai sveikatos sutrikimai dėl traumos. Lėtinės ligos, kaip antai uždegimai, kai jų priežastis tiesiog nuolatinis raumenų ir raiščių apkrovimas ar susidėvėjimas – nedraudžiamasis įvykis. Draudimo išmoka būtų mokama nebent dėl sausgyslių trauminio patempimo ar plyšimo. Rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į draudimo bendrovę, kurioje draudėtės, jums bus atsakyta tiksliai.

 15. vlada:

  per kiek laiko draudimo įmonė privalo sumokėti draudimo išmoką po kaulų lūžio nuo pateikimo prašymo dienos.
  Pagarbiai,

  • Tai priklauso nuo draudimo bendrovės, tai gali būti 15 – 30 dienų. Šis terminas visada nurodomas draudimo taisyklėse.

 16. Svajunas:

  Sveiki norejau paklaust BTA draudime draustas ir autoivykis buvo kaltininkas kitas zmogus ir luziu pas mane labai daug bet moka tik uz viena nes visi luziai ivyko vienu metu gali but taip?

  • Negalime įvertinti, trūksta informacijos įvertinti situaciją. Draudikas, įvertinęs žalą turi argumentuotai pateikti atsakymą, už ką moka ir kiek, ir jeigu jums kyla klausimų, dėl draudiko motyvacijos, jis turėtų jums viską atsakyti. Jeigu jums išmoka priklauso pagal kaltininko TPVCA draudimą, draudikas skaičiuoja išmoką vienaip, jeigu pagal kokią kitą draudimo sutartį, tai išmoka būtent pagal tas draudimo taisykles skaičiuoja.

 17. ramunas:

  Laba diena. Esu apsidraudes ir dirbantis. Patyriau buityje trauma. 1 operacija.- menisku, o po savaites 2 operacija – kelio kryžminio raiščių operacija. Už inplanta susimokejau. Nes dideles eiles ir ilgai tektu laukti. Ar galima iš draudimo gauti ismoka.
  Esu apsidraudes.

  • Jeigu jus domina, ar priklauso kažkokia išmoka pagal privalomą sveikatos draudimą (PSD), tai jums šios informacijos reikia kreiptis į Ligonių kasas
   Jeigu turite savanorišką, pavyzdžiui, nelaimingų atsitikimų draudimą, tai išmoka visada priklauso, jeigu įvykis draudžiamasis ir jeigu draudimo bendrovei apie traumą buvo pranešta laiku, žinoma, šio draudimo išmoka yra iš karto nustatyta procentinė dalis pagal traumos pobūdį, o ne pagal realias išlaidas medicininėms paslaugoms.

 18. Kristina:

  Sveiki,pasitempiau stipriai kojos ciurnos raiscius?ar compensoje tai yra draudiminis ivykis?ar verta kreiptis?

  • Tai draudžiamasis įvykis, kreipkitės į bendrovę dėl išmokos. Visos traumos nurodytos Compensa Nelaimingų atsitikimų draudimo taisyklių priede Nr. 1 “DRAUDIMO IŠMOKOS DYDŽIO NUSTATYMO SUŽALOJIMŲ ATVEJAIS LENTELĖ”.

 19. martynas:

  Jeigu esi ausilauzias koja per ta pacia vieta gauni draudima?

  • Sveiki, Martynai. Jei nepažeidėte NA draudimo sutarties sąlygų arba jei nenumatyta išlyga dėl pakartotinio lūžio, tada taip. Atsakymą rasite draudimo polise ir draudimo taisyklėse, pagal kurias buvo sudaryta draudimo sutartis.

 20. rasarata:

  Sunus susizalojo kaire ranka.4 pirstai suzaloti.nykstis siutas, nebera nago,liestas kaulas.4piestas-siuta sausgysle.2 pirstas -siuta,nera puse nago.3pirstas siuta. Luziu nera.norejau paklausti kiek % ismokos galime tiketis? Ar tai traktuosis kaip viena trauma?ar skaiciuosis keli draudiminiai ivykiai,nes skirtingi suzalojimai?bonum publicum draudimas.tiesa langete iskart uzdet 6 sav

  • Atsakymą į jūsų klausimą pateikti gali tik draudimo bendrovės žalų specialistas. Siūlytume laukti atsakymo iš bendrovės.

 21. Kostas:

  Sveiki, kokio didzio ismoka galetu buti uz mazojo piedos pirsto luzi PZU? Aciu.

 22. Karolis:

  Sveiki, ar uz operacijas buna kokios papildomos ismokos. Patirta trauma raktikaulio isnirimas, raisciu ir keliu sausgysliu nuplysimas. Atlikta viena jau operacija su pilna narkoze, istatytos vielos ir po 3 menesiu bus dar viena operacija salinant tas vielas.

  • Taip, jeigu dėl traumos buvo atlikta ir operacija, dažnu atveju mokama papildoma išmoka už operaciją.

   • Karolis:

    dar vienas klausimelis, ar imanoma kaip nors patikrinti ar buvo jau pradetas tyrimas del traumos?

    • Nėra aišku kokį tyrimą jūs turite minty. Jeigu kalbate apie draudimo bendrovės žalos reguliavimo procesą, visada esant kažkokiems pasikeitimams, ar traumoms jums savarankiškai reikia informauoti bendrovę, pateikti reikiamus dokumentus.Draudimo bendrovė savo ruožtu įvertins, ar priklauso kokia išmoka.

     • Karolis:

      O nuo ko priklauso, per kiek laiko perves pingėlius? Jeigu jau visi dokumentai pateikti.

     • Paprastai išmoka turi būti mokama per 30 dienų nuo visos reikalingos informacijos pateikimo. Jeigu atsiranda nenumatytų trukdžių, draudimo bendrovė turi apie tai informuoti klientus.

 23. Jurgita:

  Laba diena,

  nelaimingas atsitikimas įvyko rugpjūčio 28d., sūnus važiavo dviračiu ir puolė.Trūko blužnis, buvo atlikta blužnies šalinimo operacija. Rugpjūčio 31d. apie įvykį pranešta draudimui. Rugsėjo 9d. registruotu paštu išsiųstas prašymas ir išrašai iš ligoninės. Rugsėjo 16d., skambinta į draudimo atstovybę pasiklausti ar jie gavo išsiųstus (mano)dokumentus?Atsakymas buvo, jog dokumentai gauti, bet išsiųsta užklausa (rugsėjo 11d) iš draudimo – ligoninei. Šiandien, spalio 1 d., skambinau vėl į draudimą, jie sako, jog dar negautas atsakymas iš ligoninės. Noriu paklausti per kiek laiko yra apskaičiuojama išmoka (ar yra nustatyti terminai) kokiu būdu apie tai informuojamas draudėjas?
  Iš anksto dėkoju už Jūsų atsakymą.

  • Nelaimingų atsitikimų draudimo atveju paprastai išmoka turi būti mokama per 30 dienų, nuo to momento, kai bendrovė gauna visą reikalingą informaciją apie įvykį, aplinkybes, žalos pobūdį. Pagal draudimo įstatymą bendrovė visada privalo patikrinti visą prieinamą informaciją apie įvykį, deja, sunku pasakyti, kiek tai gali užtrukti.

 24. Arnas:

  Sveiki uzpuolimo metu man buvo sulauzyta nosis. Esu apsidraudes Ergo draudimu. Kokios sumos galiu tiketis uz nosies luzi? Dar esu issiemes apdukcija.

  • Tai priklauso nuo pasirinkto ERGO nelaimingų atsitikimų draudimo paketo. ERGO NA taisyklėse, kurios galioja nuo 2014 12 01 nurodoma traumų lentelėje Nr.2, kad už nosies kaulų lūžius mokama 3% nuo draudimo sumos. Tikslią išmoką jums paskaičiuos TIK pati draudimo bendrovė kurioje draudėtės.

 25. Angelė:

  sveiki, sūnus rugsėjo mėnesį pasitempė dešinės kojos raiščius. po dviejų mėnesių tos pačios kojos raiščiai įplyšo. ar tiesa kad draudimas už antrą traumą nemoka pinigų? esam apsidraudę lietuvos draudime. ar ir kituose draudimuose tas pats?

  • Priklausomai nuo traumos pobūdžio, pakartotinai įvykus tai pačiai traumai išmoka gali būti nemokama iš viso, arba mažinama pati išmoka. Visose bendrovėse šiuo aspektu sąlygos yra analogiškos.

 26. Paulius:

  Sveiki, nutiko tokia situacija. Pernai buvau susilaužęs rieša, bet kaškaip užsimiršo kad buvau apsraustas lietuvos draudime, dbr praėjo jau kuris laikas, o tas draudimas baigėsi. Įmanoma dar gaut kokia išmoka už draudimą? Nes kai gavau trauma draudimas dar buvo.

  • Deja, išmokos tikrai nebegausite. Draudimo taisyklėse numatomi tikslūs terminai, per kiek laiko būtina pranešti draudimo bendrovei apie patirtą nelaimingą atsitikimą. Traumos, kaip lūžis atveju pranešti reikia per 5 dienas, vėluojant pranešti be rimtos priežasties, išmoka mažinama arba iš viso nemokama. Jūsų atveju pasibaigusi netgi draudimo sutartis, deja, imtis iniciatyvos per vėlu.

 27. tukas:

  Sveiki. Praeitu metu sausi eidama užsikabinau už akmenio ir skaudžiai trenkiausi i žemę. Skaudėjo, bet galvojau tai paprastas sumušimas kuris laikui bėgant praeis… Juk nebėgam visi pas daktarus tik pargriuvę ar kažką pasidarę… Kai skaudėdavo išgerdavau vaistų.Tačiau gruodžio mėnesį atsirado ant kelio gūzas, tada registravausi pas šeimos daktarę. Šeimos gydytoja nusiuntę pas traumatologą. Traumatologas davė siuntimą magnetiniam rezonansui. Po magnetinio rezonanso išvadų ir po kraujo tyrimų vasario mėnesi buvo atlikta dešinės kojos menisko operacija. Ar gausiu išmoka?

  • tukas:

   P.s. draudimas nuo nelaimingų atsitikimų…

  • Į šį klausimą jums atsakys tik draudimo bendrovė. Ar išmoka bus mokama priklauso nuo datų, kada buvo sudaryta draudimo sutartis, kada patirta trauma, kada gauta gydytojo išvada.

 28. Milena:

  sveiki,dukra spalio men.papuole i eismo ivyki buvo daugybiniai kaulu luziai,buvo dvi operacijos,dar dvi laukia siais metais,pripazinta kaip nukentejusi nepilnamete,dukra nebuvo drausta jokiam draudime,avarijos kaltininkas zuvo.Ar gausim kazkoki draudima? ar kazkas apmokes gydymo islaidas?

 29. Akvilė:

  Sveiki,

  mano sūnėnas draustas Lietuvos draudime. Jis eina į “paruošiamukus”. Mokykloje, užsiėmimų metu, stadione jis patyrė traumą – sutrupėjo alkūnkaulis, buvo atlikta sudėtinga operacija, šiuo metu rankytė prilaikoma varžtais ir dalinai yra gipse. Jo draudimas išmokės išmoką, viskas kaip ir aišku. Tik kyla klausimas, kaip būna su ugdymo įstaiga? Jei ji savo veiklą draudžia, tai ar galima kreiptis ir į šitą draudimą ir ar galima gauti išmoką ir iš šio draudimo? Žodžiu, ar yra įmanoma gauti dvi draudimo išmokas už tą pačią traumą?

  • Jeigu mokykla draudžia vaikus būtent nelaimingų atsitikimų draudimu, tada galima gauti dvi išmokas už vieną traumą.

 30. Martynas:

  Sveiki,norejau paklausti. 2015. Rugpjuti gavau trauma (desinio rieso trikampio kaulo luzis) 2015 metu gale apsidraudziau sebdraudime. Dabar galimai reikes to rieso operacija daryti,ar man draudimas ismokes kokia nors ismoka del opercijos,nors tas ivykis ivyko pries apsidraudziant.

  • Išmoka nepriklauso, nes operacija reikalinga dėl traumos, kuri buvo patirta dar iki draudimo sutarties sudarymo.
    

 31. Tomas:

  sveiki,
  Man buvo atlikta pakartotine priekinio kryzminio rascio operacija ( rekonstrukcija ) naudojant sausgysliu transplantata is kitos kojos ir isorinis meniskas buvo siutas. sitos antros operacijos prireike del biologiniu savybiu (silpna sausgysle ) . esu draustas darbovietej lietuvos draudimas ar man galima tiketis darudimo ismokos ?

  • Nelaimingų atsitikimų draudimas negalioja dėl pakartotinių traumų, dėl lėtinių ligų ir pan. Taigi, šiuo atveju, jeigu dabartinės traumos priežastis nėra nelaimingas atsitikimas, draudimo išmoka nepriklauso. Vis dėlto, galutinį atsakymą jums pateikti gali tik pati draudimo bendrovė, peržiūrėjusi draudimo sąlygas; būtinai kreipkitės tiesiogiai.

 32. laima:

  Sveiki.ar priklauso draudimas jei yra planuota meinisko plyšimo operacija?drausta lt draudimu.

  • Viskas priklauso nuo to, kada buvo patirta trauma ir ar nelaimingo atsitikimo aplinkybės atitinka draudžiamojo įvykio sąlygas. Jeigu tai yra planuota operacija dėl kokių nors lėtinių ar įgimtų ligų, draudimo išmoka nepriklauso.

 33. Mantas:

  Sportuojant plyso priekinis kryzminis kelio raikstis. Bus daroma rekonstrukcine operacija. Draudimas gjensidige. Kokie procentai uz sia trauma ir ar papildimai uz operacija turi moket ir kiek?

  • Pagal šiuo metu galiojančias taisykles numatoma už traumą 5% +10% operacija. Tikslias išmokas jums paskaičiuoti gali TIK pati draudimo bendrovė.

 34. Dainius:

  Sveiki, esu draustas darbovietes 24h. Patyriau trauma pries metus kulnikaulio luzis gavau ismoka, neseniai dariausi opetacija, tos traumos pasekmes, busiu nedarbingas 4men. Ar man priklauso kazkokios iokos is draudimo?

 35. Alida:

  Vyrui patyrus trauma nustatytas petinio raktikaulio sanario isnirimas.nusiustas i ligonine,kur bendrineje nejautroje atlikta raktikaulio isorinio galo repozicija ir fiksacija,po 6 savaiciu operuotas antra kart isimti vielas.Draustas nuo nelaimingu atsitikimu bta draudime.Pristacius reikiamus dokumentus atsakymas -ivykis nedraudiminis ,nes nenurodyta,kad truke raisciai bet traumatologas pasake kad yra vienas ligos kodas S.43.1 ir toks ketvirto laipsnio isnirimas neivyksta be raisciu plysimo.kaip ta irodyti draudimui?ir ar tikrai nepriklauso draudimas.jei operuotas?

  • Draudimo išmoka priklauso už draudžiamąjį įvykį, t.y. konkretus procentas už atitinkamą traumą, ir tada dar už operaciją, jeigu buvo operuota. Jeigu bendrovė nepripažįsta traumos kaip draudiminio įvykio tai nepriklauso išmoka ne tik už traumą, bet ir už operaciją. Jūsų atveju reiktų gauti išgydytojo papildomą pažymą. Taip pat siūlome susipažinti su mūsų straipsneliu Kaip spręsti ginčą su draudiku.

 36. Karolis:

  Sveiki , ar yra nors koks skirtumas tarp kurios rankos pirstus esi susilauzes? pvz : desinrankis susilauzo desines rankos pirstus ir atvirksciai. Cia toks klausimas del biletenio ir ismoku didzio kitimu.

  • Tai priklauso nuo draudimo bendrovės, kurioje draustasi taisyklių. Vienais atvejais nėra skirtumo, kitais atvejais draudimo išmoka gali būti didinama, kai sužalojama dešinė ranka dešiniarankiui ir pan.

 37. Sandra:

  Sveiki, norėčiau pasidomėti, turiu gyvybės draudimą, trūko meniskas, jį operuos, ar tai draudiminis įvykis? Ar priklauso draudimo išmoka?

  Dėkoju,.

  • Jeigu jūsų turimas draudimas apima draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, tai būtų draudžiamasis įvykis. Viskas priklauso nuo jūsų draudimo sąlygų.

 38. Giedrius:

  Sveiki, krepšinio rungtynių metu gavau traumą. Lūžo kulkšnis. Kokio maždaug dydžio įmanoma gauti išmoką. ( Lietuvos Draudimas) Ačiū iš anksto :)

 39. ausra:

  Labas vakaras.Norejau pasiteirauti vaikas per treniruote patyre trauma.pagalba suteike kliniku traupunktas israse diagnoze buvo S93.4 arba S93.40 nelabai iskaitoma. koja buvo 2 savaites gipse po to ortopedo konsultacija.gipsa nueme bet isvadose parasyta dar 2 savaites riboti kruvi elastinio binto imobilizacija.sportuot dar negali.ar mum priklauso ismokia ir kokia .LIETUVOS DRAUDIMAS

 40. ausra:

  Labas vakaras.mergaitei nustate desines pedos II padikaulio galvutes osteochondropatija Kelerio II liga.ar verta registruoti lietuvos draudima ar mokama uz tokia diagnoze

 41. Andrius:

  Sveiki. Mane domina, ar gaunamos kompensacijos po tokių sužeidimų, kaip stuburo nervo lumbarines dalies pažeidimas? Ir ar kompensacija mokama už tai kas apskritai atsitiko po avarijos , ar tarkim praėjo metai laiko, sugijo šonkoulių lužiai, tai už juos nebebus suteikiama kompensacija? Dekoju

  • Priklausomai nuo pasirinkto apsaugos paketo, gali būti mokama išmoka ir už nervų pažeidimus. Išmoka mokama už traumas, kurios įvyko draudimo sutarties galiojimo metu. Nėra aišku, ką jūs turite mintyje sakydamas, ar išmoka priklauso sugijus šonkauliams, nes išmoka priklauso tik už traumas, ne už sugijimus.

 42. Arūnas:

  Laba. Ar kojos nykščio raiščių trūkimas yra draudiminis įvykis?
  Draudimo bendrovė Lietuvos draudimas. Ačiū.

  • Priklausomai nuo jūsų sutarties sąlygų bei traumai taikyto gydymo, tai gali būti draudžiamasis įvykis.

 43. Evelina:

  Sveiki
  Vaikas apdraustas dvejose draudimo bendrovese. Traumos atveju ar bus ismokamos 2 ismokos, ar tik viena?

 44. kveten:

  Sveiki,
  Esu nukentejusioji auto ivykio metu, kolkas draudimui truksta duomenu is policijos ir sveikatos ekspertizes, turejau desines rankos pamato delno luzi, ir dantu nuskelymas bei paslinkymas. Turim ir sveikatos draudima. Gydimas jau baigtas, visus dok. Pridaviau, kaip suprantu gausiu tris zalas, turtine neturtine ir sveikatos ismoka uz luzi? Kaltininko automobilis nedraustas

  • Pagal TPVCA draudimo įstatymą jums atlyginama žala sveikatai, turtui, bei neturtinė žala. Jeigu kaltininkas yra žinomas, bet neapsidraudęs, išmoką mokės jums draudikų biuras.

 45. kveten:

  Sveiki, siandien gavau draudimo ismoka, parasyta del sveikatos islaidu ir neturtine zala, kaip suprantu supliusuota viskas I viena, sveikatos zala ir neturtine, bet R neturejo su manim susisiekti ir informuoti, ar sutinku su tokia ismoka? Gal cia tik sveikatos draudimas, kaltininkas nedraustas turetu ismoketi draudimu biuras, o I sas. Iplauti pinigeliai butent is lietuvos draudimo

 46. Saulius:

  Sveiki, norėjau paklausti maž daug kokios draudimo išmokos išmokamos jai Plyšta raiščiai ar patempimas raiščių sporto metu.

  • Už raiščių traumas išmokos svyruoja 1% – 6% nuo sutartyje pasirinktos draudimo sumos. Taip pat, keletas bendrovių tokio pobūdžio traumų išmoką mažina ne daugiau kaip 1 MGL, kai susižalojama draudžiantis pirmus metus.

 47. Vilma:

  Sveiki,

  dukra apdrausta compensa draudimu “Traumos dėl nelaimingo atsitikimo”. Įvyko trauma ir epikrizėje draudimui parašyta: lūžo kaukolė, raktikaulis, smegenų sutrenkimas, trauminis šokas. Ar draudimo išmoka (procentai) skiriama nuo kiekvienos traumos? Pvz., dėl kaukolės lūžio tarkim 5 proc., trauminis šokas vėl atskirai? Ar tie procentai sumuojasi? Ačiū.

  • Kiekvienos traumos procentai sumuojasi į bendrą išmoką. Nesisumuoja tik artimų kūno dalių procentai, arba taikomas ribojimas išmokoms už tam tikros srities skirtingus sužalojimus.

 48. Karolis:

  Sveiki, esu draustas studento draudimu, susižalojau pats ir patyriau akiduobės lūžį(Nesunkus sveikatos sutrigdymas) ar man priklausytų išmoka ir kur derėtų kreiptis?

  • Studento draudimas yra kaupiamasis draudimas, ši draudimo sutartis nebūtinai turi nelaimingų atsitikimų apsaugą. Jeigu nelaimingų atsitikimų draudimas yra įtrauktas, išmokos jums reikia kreiptis į draudimo bendrovę, kurioje draudėtės. Kontaktus rasite ant poliso.

 49. Deividas:

  Sveiki. Esu apdraudes save asmeniskai lietuvos draudime ir darboviete mane apdraude lietuvos draudime .ar as gausiu dviguba ismoka? Man luzo apatinis zandikaulis dviejose vietose. Ar draudimas mokamas uz kiekviena luzi atskirai ar skaito kaip vieno kaulo luzi? Aciu

  • Išmoka skaičiuojama pagal lūžusių kaulų skaičių, o ne pagal vieno kaulo daugybinius lūžius. Taip pat skaičiuojami papildomi procentai už operaciją. Nelaimingų atsitikimų draudimo išmoka mokama pagal tai, kiek yra sutarčių, taigi jeigu turite dvi sutartis, asmeninę ir darbovietėje – bus dvi išmokos. Tik pasižiūrėkite, kokiomis sąlygomis jus darbovietė draudžia, kartais tokio draudimo išmokos gavėjas būna pati įmonė, o ne apdraustasis.

 50. Jurgita:

  Laba diena. Noriu paklausti ar priklauso draudimo išmoka. Šendien iš operavo meniską, buvo plyšes

  • Priklauso nuo jūsų turimos draudimo sutarties sąlygų. Standartiškai tai išmoka turėtų priklausyti. Kreipkitės į savo draudimo bendrovę ir užregistruokite įvykį.

 51. Aistė:

  Labas rytas norėjau paklausti vyras su bulgarkė persipjovė žemiau nykščio gyditojas sakė perpjovė sausgyslė kažkiek perpjovė atramini kaulą pažeidė skremzlės sakė po penkių metu gali buti sanarių artrozė ar mano vyrui priklauso išmoka?

  • Priklauso nuo to, ar į draudimo sutartį įtraukta minkštųjų audinių traumų apsauga. Tiksliai jums atsakys tik draudimo bedrovė, kurioje draudėtės.

 52. Monika:

  Sveiki. Praeitą savaitę teko susilaužyti medialinę kulkšnį.Esu apdrausta , ar turėčiau tikėtis kažkokis draudimo kompensacijos?

  • Taip, tai galėtų būti draudžiamasis įvykis (žinoma, dar priklauso nuo įvykio aplinkybių, bei sutarties sąlygų).

 53. Vilma:

  Norejau paklausti kodel draudimas nemoka uz trauma jei ji juk buvo ivykus ciurna buvo gipse s90.0ir s90. 3 tiesiog

  • Jeigu draudimas nemoka už įvykį, jis būtinai pateikia argumentuotą atsakymą, kokiu pagrindu išmoka nemokama.

 54. Przemysław:

  sveiki vazioju i ukraina kad paslidinet greitai and kalnu,
  galvoju kad mano kaulai patreskes biski kaip pringels chipsai, mano klausymas kiek laiko kaulai gyja ir ar jie gyja greiciau jaigu draudimas brangesnis?

  aciu

  • Brangesnis draudimas -> didesnė išmoka -> geresnės emocijos => sveikstama greičiau, jeigu patiriamos geros emocijos