Kompiuterio draudimas kelionėje

Vykstant į kelionę ir draudžiantis nuo finansinių nuostolių dėl bagažo praradimo, atminkite, kad į bagažo draudimą nešiojamojo kompiuterio apsauga neįeina. Kompiuteris dažniausiai yra vienas iš standartiškai bagažo draudimu nedraudžiamų daiktų. Visgi keliose bendrovėse yra galimybių įtraukti ir nešiojamo kompiuterio apsaugą į kelionės bagažo draudimą.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Kur galima apdrausti kompiuterį kelionėje

 • Bendrovėje „ERGO Lietuva“ už papildomą įmoką galima įtraukti naujo (iki 2 m.) kompiuterio apsaugą į kelionės draudimo sutartį:
  • Draudimo suma 1700 Lt.
  • Kitos sąlygos. Kompiuteris turėtų būti saugomas paties apdraustojo (ne atiduotas į bagažo skyrių).
  • Draudiminiai įvykiai. Vagystė / plėšimas, trečiųjų asmenų nusikalstama veika, transporto priemonės (kuria vyksta apdraustasis) avarija, gaisras, sprogimas, stichinės nelaimės, force majeure. Taip pat vagystė su įsilaužimu į užrakintą automobilį (paliktą saugomoje aikštelėje) ar į viešbučio kambarį.
 • Bendrovė „Compensa“ standartiškai pagal kelionės bagažo draudimo sąlygas padengia nuostolius dėl nešiojamo kompiuterio (kaip ir kitų vertingų daiktų):
  • Draudimo suma 1200 – 2500 Lt (priklausomai nuo pasirinkto kelionės draudimo varianto) – tai bendra draudimo suma visiems vertingiems daiktams, kurių tarpe ir kompiuteris.
  • Kitos sąlygos. Kompiuteris turėtų būti saugomas paties apdraustojo (ne atiduotas į bagažo skyrių).
  • Draudiminiai įvykiai: avarija, gaisras, sprogimas, stichinės nelaimės bei apdraustojo sveikatos būklė, dėl kurios jis negali pasirūpinti apdraustu turtu. Visgi neatlyginami nuostoliai dėl kompiuterio vagystės ir plėšimo.

*Palyginimai pateikti pagal 2012 08 08 galiojančias bendrovių kelionės draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

2 komentarai

 1. Rosita:

  Noriu paklausti ar galiu apdrausti iPad Air Wi-Fi+Cellular 16GB Space Gray
  Kiek tai kainuotų?

  • Šiuo metu draudimo rinkoje nėra tokio draudimo produkto, skirto apdrausti vien tik telefoną ar planšetinį kompiuterį ar pan. Šį jūsų daiktą galima drausti arba toje vietoje, kur pirkote, t.y. daugelis parduotuvių ar ryšio operatorių jau siūlo savo parduodamai įrangai ir draudimą, iš karto įsigijus. Kitas variantas būtų apdrausti visą namų turtą, į kurį įeina ir šis kompiuteris.