Ld.lt

Ld.lt – tai AB “Lietuvos draudimas” interneto svetainė. Pristatome ld.lt trumpą apžvalgą.

Ką rasite ld.lt

Ko nerasite ld.lt

 • Nėra galimybės užsisakyti priminimo apie draudimo pasibaigimą.

Draudimas internetu ld.lt

Privalumai draudžiantis ld.lt

 • Galimybė apsidrausti savitarnos būdu iš karto.
 • Draudžiantis internetu TPVCA draudimui taikoma iki 20% nuolaida.
 • Galimybė savarankiškai apsidrausti: TPVCA, kelionių draudimu.
 • Galimybė pateikti užklausą pasiūlymui gauti: KASKO draudimo, turto draudimo, nelaimingų atistikimų draudimo.
 • Nereikia pateikti asmens kodo, norint pasiskaičiuoti draudimo kainą.

Trūkumai draudžiantis internetu tiesiogiai bendrovėje

 • Pateikiamas tik vienos draudimo bendrovės pasiūlymas, nėra galimybės rinktis iš kelių.
 • Ne visada pigiausia, nes kitose bendrovėse gali būti ir pigiau. (pasitikrinkite, ar tikrai mažiausią kainą siūlo ši bendrovė)
 • Drausdamiesi savitarnos būdu turėtumėte gerai išmanyti draudimo sąlygas bei taisykles, taip sumažinti riziką įsigyti negaliojantį draudimą.
 • Draudžiantis savitarnos būdu nėra galimybės papildomai derėtis dėl nuolaidų.
 • Draudžiantis internetu, transporto TPVCA draudimo žaliosios kortelės savarankiškai atsispausdinti negalėsite. Jos atsiimti teks vykti į biurą arba ji bus atsiunčiama paštu.
 • Draudžiantis savitarnos būdu atsiskaityti galima tik elektronine bankininkyste ir ne visuose bankuose.
 • Draudžiantis šiuo būdu taikomi papildomi ribojimai draudimo objektui (draudžiamų objektų skaičius, tipas, paskirtis, registracija ir pan.).

Draudimo bendrovės “Lietuvos draudimas” interneto svetainės adresas – ld.lt

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Draudimas internetu, Draudimo bendrovės, Lietuvos draudimas.

13 komentarų

 1. jane:

  esu labai patenkinta lietuvos draudimu susirgau laimo liga esu apsidraudusi ld.gavau draudimo ismoka per savaite to net nesitikejau aciu uz operatyvuma .labai esau patenkinta darbuotoja danute strakauskiene .viska kas imanoma esame su vyru apdraude ld.dar karta aciu.

 2. Ramona:

  “Lietuvos draudimo” klientė esu beveik 8 metai (būsto draudimas, vėliau draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, kelionių draudimas) esu labai patenkinta , ypač dėkoju asmens žalų skyriaus specialistams už labai kultūringą, operatyvų darbą. Kai pranešiau apie nelaimingą atsitikimą, maloniai buvo viskas paaiškinta, pranešta, tikrai draudimas suteikia kokybiškas paslaugas ir malonų aptarnavimą. Draudimo išmoką gavau greičiau negu tikėjausi. Noriu padėkoti draudimo konsultantei Aldonai Požareckeinei (Kauno Sk) už tikrai profesionalų darbą. Ačiū
  Pagarbiai Ramona

 3. genovaite:

  Lietuvos draudimas tikrai rimta kompanija,ivykus draudiminiam ivykiui ,viska profesionaliai ivertino,ir gan greitai ismokejo kompensacija. draudziuosi tik Lietuvos draudime,nors imokos ir didesnes,bet paslaugu kokybe garantuota.Aciu.

 4. Mantas:

  Visa musu seima draudziames lietuvos draudime, nuo nelaimingu atsitikimu, automobilius, ir busta. Salygos ikandamos ir naudingos ivykus ivykiui. Nesenai gavom ismoka, nesitikejom tokios sumos, likom patenkinti. Dekojame Rokiskio skyriui.

 5. Algimante:

  Pasitikiu lietuvos draudimu,nes kai pranesiau kad luzo koja,per 15d gavau ismoka Aciu labai uz greita aptarnavima.

 6. Vanda:

  Kaip suprasti Taisyklių (nelaimingų atsitikimų draudimas) 13.3.2 punktą, kur rašoma, kad nelaikoma draudiminiu įvykiu , jei apdraustasis draudžiamo įvykio metu buvo keleivis.

  • Ar jūs kalbate iš tiesų apie punktą 12.3.2 ? Kuriame nurodoma “Apdraustasis draudžiamojo įvykio metu buvo transporto priemonės keleivis”. Paaiškinimas, 12.3.2 yra platesnio punkto 12.3. papunktis, kur kalbama apie nukentėjusįjį, kuris vartojo alkoholį ar kitas svaigiąsias medžiagas. Jeigu apdraustasis nukenčia tuo metu, kai jis yra transporto priemonės KELEIVIU, įvykis yra draudžiamasis ir išmoka priklauso net ir tuo atveju, jei jis tuo metu buvo apsvaigęs nuo alkoholio (ar kt. medžiagų).

 7. Alvydas:

  Bustas apdraustasiki2016-06. Dabar jau parduodu.Kaip elgtis su draudimu.
  Nutraukti draudima? Perrasyti pirkejui? Patarkite.

  • Galite daryti, kaip norite, nebus jokių problemų ją nutraukti. Žinoma, nebent yra kitų įsipareigojimų, pavyzdžiui bankui, kuris reikalauja kad būstas būtų apdraustas. Tokiu atveju draudimo sutartis turi būti būsto savininko vardu. Jums reikia tiesiog kreiptis į draudimo bendrovę, jums detaliau paaiškins kokia būtų nutraukimo procedūra.

 8. Elena:

  Jaunuolis 17 m. amziaus vaziuoja mokytis i EU saly ir ten reikalingas privatus sveikatos draudimas. Kaip mums draudima gauti ir kiek tas kainuoja.
  Su pagarba Elena

 9. Edita:

  sveiki noreciau suzinoti staza kiek laiko esu Lietuvos draudimo kliente? kur tai galima pasiziuret?