“Lietuvos draudimo” akcija – būsto draudimas 12 Lt/mėn.

Draudimo bendrovė “Lietuvos draudimas” skelbia akciją būsto draudimui. Drauskite namų turtą ir savo, kaip turto savininko civilinę atsakomybę, jei sugadintumėte kaimynų turtą už 144 Lt metams. Besąlyginė išskaita 0 Lt, netaikomi apribojimai daiktų grupėms, draudimo suma 25 000 Lt.

Akcijos detalės

 • Kas gali pasinaudoti: nauji ir esami draudimo bendrovės klientai.
 • Kam akcija negalioja: nuomojamiems butams; patalpoms, kuriose vykdoma komercinė ar gamybinė veikla.
 • Akcijos nauda: du draudimai : namų turto draudimas ir civilinė atsakomybė už fiksuotą kainą 144 Lt metams, besąlyginė išskaita 0Lt.
 • Akcijos sąlygos: drauskite namų turtą (buto iki 70 kv.m. ploto) metams.
 • Akcija galioja: nuo 2011 gegužės 16 d. iki 2011 rugpjūčio 31 d.
 • Draudimo bendrovė: AB “Lietuvos draudimas”.

Norėdami gauti draudimo pasiūlymą kreipkitės į AB “Lietuvos draudimas” telefonu 1828.

Namų turto draudimo apsaugos galiojimas

Akcijos metu netaikoma nevisiško draudimo sąlyga.

Kas yra nevisiškas draudimas. Pavyzdžiui, jūsų turtas vertas 60 000 Lt, jūs apdraudėte jį 20 000 Lt draudimo suma, tai reiškia, kad jūs apdraudėte tik trečdalį savo turto. Draudiminio įvykio atveju ir draudimo išmoka sudarys tik trečdalį patirtos žalos. Tai reiškia, kad išmoka nebus mokama už tą turto dalį, kuri nebuvo apdrausta. Tuo tarpu akcijos metu šį sąlyga netaikoma. Jeigu jūsų turtas yra didesnės vertės negu draudimo suma (akcijos metu ji 25 000 Lt), žalos atlyginimo atveju draudimo išmoka nebus mažinama, bus išmokama visa numatytoji draudimo suma neviršijant maksimaliai galimos 25 000 lt sumos.

Atlyginama žala jūsų turtui iki 25 000 Lt nuo tokių rizikų: gaisras, dūmai, žaibas, sprogimas, vanduo ( ištekėjęs dėl šildymo sistemos, vandentieko, kanalizacijos tinklų avarijos arba prasiskverbęs iš gretimų patalpų); gamtinės jėgos (audra, liūtis, kruša, sniego slėgis, potvynis, grunto suslūgimas, nuošliauža), skraidančio aparato užkritimas, transporto priemonės atsitrenkimas, medžio užvirtimas, turto sugadinimas dėl elektros įtampos svyravimų ar viršįtampių, vagystė.

Civilinės atsakomybės draudimas iki 25 000 Lt jūsų padarytą žalą kaimynams, pavyzdžiui, jeigu užliesite kaimyno butą vandeniu arba dėl jūsų būsto gaisro būtų sugadintas ir kaimynų turtas.

Papildomai galite apsidrausti (už papildomą priemoką prie akcijos kainos): nekilnojamąjį turtą, taip pat nuo stiklo dūžio ar dviračio vagystės už namų ribų ir kt.

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Draudimo bendrovės, Draudimo bendrovių akcijos, Lietuvos draudimas, Turto draudimas.

18 komentarų

 1. vilma:

  Labas,noriu apdrausti savo 3 kambariu buta,ar privalo draudejas atvykti i namus apziureti buto,ar as galiu be jo vizito draustis internetu ,ar draudimo punkte?

  • Sveiki, Vilma, tai priklauso nuo jūsų buto pobūdžio, t.y. amžiaus, staybos kontrukcijos ir pan. taip pat nuo draudiko, t.y. draudimo bendrovės ar draudimo tarpininko. Taigi atsakant į jūsų klausimą, apžiūra yra reikalinga ne visada. Tiksliai jums atsakys draudikas, pas kurį nuspręsite draustis.

 2. Vida:

  Norėčiau sužinoti, ar galima namą apdrausti didesnei sumai, pav., 50 tūkst.nuo nelaimingų atsitikimų,stichinių nelaimių ir kiek tai kainuotų metams ir ar turite apžiūrėti namą, ar užtenka namo dokumentų?

 3. Vilė:

  Laba diena, norėjau pasiteirauti, jei yra 2 aukštų namas ir pagal paveldėjimą turi kelis savininkus, pvz. pirmas aukštas priklauso vieniems savininkams, o antras aukštas kitiems. Ir pirmo aukšto savininkai nori apsidrausti savo dalį, ar tai įmanoma ir ar nenukent4s d4l to antro aukšto paveldėtojai?

  Ačiū už atsakyma

  • Sveiki, taip, galima apdrausti, jeigu namas yra aiškiai padalintas dviems savininkams, tiesiog draudžiama pagal planą tik ta dalis, kuri ir priklauso draudėjui. Patikslinkite, ką turite mintyje dėl antro aukšto paveldėtojų nukentėjimo.

 4. Ieva:

  Laba diena,

  Turime įsigiję būsto draudimą, į kurį įeina pastatai, namų turtas ir civilinis draudimas. Taigi turiu klausimą: atsitiko tokia nelaimė, ant palangės buvo padėtas planšetinis kompiuteris, staiga sustiprėjęs vėjas pravėrė langą ir langas nustūmė planšetinį kompiuterį ant žemės, to pasekoje sudužo planšetinio kompiuterio ekranas. Ar įmanoma gauti draudimo išmoką?

  • Tai priklauso nuo draudimo bendrovės, kurioje draudėte ir nuo pasirinkto draudimo apsaugos paketo. Dažnai pasirinkus patį maksimaliausią apsaugos paketą, draudimo išmokos mokamos ir netyčia sugadintam turtui. Visgi standartiniu atveju tokia išmoka nepriklauso. Siūlome kreiptis tiesiogiai į draudimo bendrovę, kurioje draudėtės.

 5. Danguolė Čirbienė:

  Laba diena,nams turi du savininkus.jis padalintas per pusę.Ar galiu savo pusę apdrausti,nepriklausomai nuo kitos pusės savininko.jei iis nenori drausti savo pusę,o mes norim savo pusę . Ačiū.

  • Taip, galima apdrausti tik tą namo dalį, kuri priklauso vienam savininkui, tik namo plotas turi būti aiškiai padalintas, kuri dalis kuriam savininkui priklauso.

 6. Deimante:

  sveiki. Nusipirkau dideli akvariuma ir noriu ji apdrausti, ar galima drausti butent akvariumo suduzima ir kaimynu apliejima?

 7. Jonas:

  Ar galima drausti nama pusei metu?

 8. Donatas:

  Sveiki norejou paklausti ar galima apdrausti soda, ten stovinti nameli,pirti,pavesine,kubila,vienu žodžiu visa soda ir jeme esančius pastatus koke kaina butu metam ačiu

  • Taip, galima apdrausti, tačiau kartu turi būti draudžiamas ir nuolatos gyvenamas būstas. Draudimo įmokos labai įvairios, apie 150- 200 Eur.

 9. Jolanta:

  Sveiki noriu paklausti ar galiu apsidrausti buta kuris yra sesiabutyje name jei niekas is kaimynu nenori draustis.Namas priatus 5 savinkai.