“Lietuvos draudimo” akcija būsto draudimui

Draudimo bendrovė “Lietuvos draudimas” skelbia akciją turto draudimui. Apsidrauskite būstą metams ir gaukite dovanų “Ermitažo” arba “Iris” kuponą 500 Lt sumai. Pasirinkite patys, kuris būsto draudimo variantas jums reikalingas.

Draudimo akcijos detalės

 • Kas gali pasinaudoti: nauji ir esami draudimo bendrovės klientai.
 • Akcijos nauda: dovana “Ermitažo” sertifikatas 500 Lt vertės.
 • Akcijos sąlygos: sudaryti naują būsto draudimo sutartį, arba atnaujinti pasibaigusią būsto draudimo sutartį metams.
 • Akcija galioja: nuo 2011 kovo 21 d. iki 2011 rugpjūčio 31 d.
 • Draudimo bendrovė: AB “Lietuvos draudimas”.

Pasirinkite jums tinkamą būsto draudimo variantą

 • Nekilnojamo turto draudimas (pastato draudimas) atkuriamąja verte nuo 100 000 Lt sumai.
 • Kilnojamo namų turto draudimas nuo 50 000 Lt sumai.
 • Arba kompleksinė būsto draudimo sutartis apimanti pastatą bei namų turtą.

Draudimo akcijos dovana – “Ermitažo” sertifikatas arba “Iris” kuponas

 • Galite pasirinkti “Ermitažo” setifikatą  arba “Iris” dovanų kuponą 500 Lt vertės, kurį galėsite išleisti savo reikmėms viename iš šių salonų.
  • “Ermitažo” sertifikatu galima apmokėti iki 25% prekės vertės. Taigi jeigu pirkinio kaina 1000 Lt, sutaupysite 250 Lt.
  • “Iris” kuponu galima apmokėti iki 20% prekės vertės. Taigi jeigu pirkinio kaina 1000 Lt, sutaupysite 200 Lt.
 • Sertifikatas ir kuponas skaidomi į smulkesnes sumas, taigi galima teikiamomis nuolaidomis naudotis perkant skirtingas prekes, skirtingu metu.
 • “Ermitažo” sertifikato ir “Iris” kupono galiojimo laikas iki 2011 gruodžio 31 dienos.

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Draudimo bendrovės, Draudimo bendrovių akcijos, Lietuvos draudimas, Turto draudimas.

6 komentarai

 1. Zigmas:

  Sveiki, ar galima apdrausti nebaigtą statyti namą?

  • Sveiki. Nebaigtą statyti namą galima drausti, tačiau dažniausiai nėra ekonomiškai naudinga. Visų pirma draudimo bendrovės sutinka drausti nebaigtą statyti namą, jei yra visos angos uždengtos, t.y. sudėti langai, durys, dengtas stogas. Taip pat yra išlygos dėl baigtumo, t.y. kiek procentų yra baigtas statinys. Ir yra ribojamas draudimo objektas, galima drausti tik nekilnojamą turtą, o kilnojamo turto objetkų pastate ir civilinės atsakomybės drausti negalima. Taip pat yra susiaurintos rizikos nuo kurių, galima drausti t.y gaisras (tik tuo atveju jei nebuvo vykdomi karštieji remonto ir/ar statybos darbai) ir gaivalinės gamtos nelaimės (lietus, audra, viesulas, potvynis, laukiniai gyvūnai ir t.t.) Taip pat draudiminio įvykio atveju dažnai yra taikoma padidinta išskaita pvz.: 1000 lt vienam draudiminiam įvykiui. Todėl patartina įvertinti ar įsigyjama apsauga verta tų pinigėlių.

 2. VIOLETA:

  Laba diena. Esame apsidraudę namą-400m. bendro poloto, bet kitoje draudimo bendrovėje. Draudėmės kai bankas pareikalavo paskolai suteikti ir nurodė bendrovę. Dabar peržiūrėjus sąlygas, nelabai patinka tai, kas siūloma. Norėtume keisti bendrovę. Namas priduotas statybos komisijai. Tačiau laiko dar turime ir ieškome akcijų ir gerų pasiūlymų. Bankas prašytų tik informacijos. Įsitikinau, kad kainos ir pasiūlos santykis didžiulis. Lauktume pasiūlymų ir akcijų.

 3. Edgaras:

  Labas vakaras,norejau paklausti apie draudima lengvajam automobiliui.

  .Kiek laiko as galiu vazinet su jusu draudimu Anglijoj,o gal yra koks nors specialus draudimas skirtas vazineti kita eismo puse?

  • Paprastai kalbant, su standartine Žaliąja kortele, kuri turi standartinius ribojimus, jūs iš viso negalite važinėti dešinės pusės eisme. Standartinė Žalioji kortelė paprastai (priklauso nuo draudimo bendrovės) gali užsienyje galioti iki 28 – 45 dienų per metus, išskyrus Jungtinę Karalystę ir Airiją. Žinoma, klientui pageidaujant, galima praplėsti Žaliosios kortelės galiojimą iki neriboto laiko per metus, ir kad galiotų visose Žaliosios kortelės šalyse, tame tarpe žinoma ir Anglijoje. Tokį draudimą galite gauti visose draudimo bendrovėse, tiesiog draudžiantis privalomuoju TPVCA draudimu nurodykite, kad norite, jog draudimas galiotų Anglijoje.