Motorolerio TPVCA draudimas nepilnamečiui

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo įstatymas nurodo, kad TPVCA draudimu būtina drausti visas registruojamas motorines transporto priemones, kurios skirtos važiuoti žeme. Taipogi turi būti draudžami mopedai, motoroleriai, priekabos ir puspriekabės, išskyrus bėgines transporto priemones.

Sužinokte mažiausias TPVCA Draudimo kainas

TPVCA draudimu draudžiamos šios transporto priemonės:

 • Lengvieji automobiliai
 • Mopedai ir motociklai
 • Mikroautobusai ir autobusai
 • Lengvieji komerciniai ir krovininiai automobiliai
 • Traktoriai ir savaeigiai mechanizmai
 • Lengvųjų ir krovininių automobilų priekabos.

TPVCA draudimas kai motorolerio savininkas – nepilnametis asmuo

TPVCA draudimo sutartis visada sudaroma transporto priemonės savininko vardu. Taigi jeigu motorolerio, mopedo, ar motociklo savininkas yra nepilnametis asmuo, vis tiek bus draudžiama jo vardu. Draudimo įmoka bus skaičiuojama pagal atitinkamos kategorijos vairuotojo teises.

Nepilnamečiai asmenys gali vairuoti šias transporto priemones:

 • AM kategorijos transporto priemonės vairuoti galima nuo 15 metų amžiaus – tai mopedai, motoroleriai ir lengvieji keturračiai motociklai.
 • A1 kategorijos transporto priemonės vairuoti galima nuo 16 metų amžiaus –  tai motociklai, kurių variklio darbinis tūris 50 cm³ – 125 cm³, galia neviršija 11 kW.
 • B1 kategorijos transporto priemones vairuoti galima nuo 16 metų amžiaus – tai triračiai ir keturračiai motociklai, kurių maksimalus greitis iki 45 km/h, variklio darbinis tūris iki 50 cm³, bendroji masė iki 550 kg.

Preliminarios motorolerio TPVCA draudimo įmokos skaičiavimas

Preliminarios TPVCA draudimo įmokos skaičiavimas, kai savininkas nepilnametis asmuo

 

Sužinokte mažiausias TPVCA Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in TPVCA draudimas.

12 komentarų

 1. Donatas:

  Sveiki o jeigu neturiu am vairuotojo pazymejimo ar galiu drausti ant saves ?

  • Sveiki, transporto priemonės visada draudžiamos registruoto savininko vardu, nepriklausomai nuo to, ar jis turi atitinkamos kategorijos vairuotojo pažymėjimą (ar apskritai turi teises). Svarbiausia, kad realūs vairuotojai turėtų reikiamos kategorijos teises, kad įvykus įvykiui draudimo apsauga galiotų pilnai.

 2. ugnius:

  kodėl negalima drausti nuo 15m. ?

  • Galima drausti, visada draudžiama registruoto savininko vardu, nepriklausomai nuo to, kiek jam metų ir ar jis turi vairuotojo pažymėjimą.

 3. gabriele:

  Kokia draudimo kaina būtų (apytiksliai) 15m. merginai, kuri niekada nieko nedraudė, bei čia būtų jos pirmoji transporto priemonė AM kategorijos?(aixam automobiliukas)

 4. Justas:

  Sveiki. Motoroleris registruotas mano vardu, man yra 15 metų, tačiau skaičiuoklėje neleidžia pasirinkti amžiaus 15m. tik nuo 16, ką reiktų daryti?
  Bei ar galima būtų motorolerį apdrausti mamos vardu, nors jis yra registruotas manuoju, ir pasirinkti jog vairuos kiti asmenys.

  • Skaičiuokite kaip 16 metų, draudimo specialistas po to patikslins galutinę kainą pagal 15 metų. Draudžiama gali būti tik jūsų vardu, nes jūs esate registruotas savininkas.

   • Justas:

    Ačiū. Transporto priemonę užregistravau nesenai. Prieš ją registruojant ji buvo apdrausta mamos vardu, tai draudimas man dabar galioja ar ne? Pažymėta buvo jog vairuos kiti asmenys nuo 15m

    • Draudimas negalioja, reikia kreiptis į draudimo bendrovę, kurioje buvo drausta ir perrašyti draudimą jūsų vardu.

 5. Tomas:

  Sveiki, kaip reiktu apdrausti motocikla jeigu dokumentuose nera nurodytu kilovatu skaiciaus?

  • Nesvarbu, kad dokumentuose nėra, svarbiausiai žinoti, kiek iš tiesų yra tų kilovatų. Pagal kitas motociklo technines charakteristikas galima susirasti, kiek yra kw.