Pinigų draudimas kelionėje

Kelionės bagažo draudimo apsauga galioja ne visiems į kelionę su savimi pasiimtiems daiktams, o jų tarpe yra ir grynieji pinigai bei mokėjimo kortelės. Nors standartinė bagažo draudimo apsauga pinigams dažniausiai negalioja, visgi kelios draudimo bendrovės atlygina finansinius nuostolius dėl pinigų praradimo kelionėje. Sužinokite, kokio pobūdžio nuostoliai bus atlyginami ir kokią išmoką galite gauti kelionėje praradus pinigus.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 • Pagal bendrovės „If“ bagažo draudimo sąlygas, atlyginami nuostoliai dėl vagystės ar plėšimo praradus pinigus ar mokėjimo korteles.
  • Draudimo suma: atlyginami nuostoliai iki 1700 Lt
  • Draudiminiai įvykiai: pinigai prarandami plėšimo ar vagystės su įsilaužimu būdu.
  • Atlyginami nuostoliai dėl pačios prarastos pinigų sumos, bei mokėjimo kortelių praradimo; taip pat kai pavogtos kortelės/ čekiai / vertybiniai popieriai buvo neteisėtai panaudoti.
 • Į draudimo bendrovės „Ergo Lietuva“ bagažo draudimą neįeina pinigų ir mokėjimo kortelių apsauga; norint juos apdrausti, reikia įtraukti papildomą sąlygą į kelionės draudimo sutartį, t.y. “Dokumentų ir pinigų draudimas”:
  • Draudimo suma 1300 Lt (tai bendra suma išlaidoms dėl kelionės dokumentų ar pinigų praradimo).
  • Draudiminiai įvykiai: pametimas, vagystė, vagystė įsilaužus į patalpą,  plėšimas, trečiųjų asmenų nusikalstama veika, transporto priemonės (kuria vyksta apdraustasis) avarija, gaisras sprogimas, stichinės nelaimės, force majeure.
  • Grynųjų pinigų praradimo atveju turi būti tenkinama sąlyga – pinigai turėjo būti išgryninti per 7 dienas iki kelionės pradžios arba kelionės metu.
  • Praradus pinigus ar mokėjimo korteles negalint tęsti kelionės, atlyginami su tuo susiję finansiniai nuostoliai, pavyzdžiui išlaidos už skubų pinigų siuntimą ar su tuo susiję telefoniniai pokalbiai. Neatlyginama pati prarastoji pinigų suma.

Siekiant išsirinkti tinkamiausią kelionės bagažo draudimo variantą, kuris optimaliai atitiktų jūsų poreikius, draudžiantis pravartu pasidomėti visų bendrovių teikiamomis paslaugomis ir tiksliai žinoti, už kokią draudimo apsaugą mokate.

Mes, Manodraudimas.lt, Jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti geriausią draudimo pasiūlymą  iš mūsų specialistų, mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.
 

*Palyginimai pateikti pagal 2012 08 08 galiojančias bendrovių kelionės draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.