Seesam.lt

Seesam.lt – draudimo bendrovės “Seesam” interneto svetainė. Pristatome seesam.lt trumpą apžvalgą.

Ką rasite seesam.lt

Draudimas internetu seesam.lt

Privalumai draudžiantis seesam.lt

 • Galimybė apsidrausti savitarnos būdu iš karto.
 • Draudžiantis internetu taikoma iki 10% nuolaida.
 • Galimybė savarankiškai apsidrausti: TPVCA, KASKO, kelionių draudimu, nelaimingų atsitikimų draudimu, turto draudimu.

Trūkumai draudžiantis internetu tiesiogiai bendrovėje

 • Pateikiamas tik vienos draudimo bendrovės pasiūlymas, nėra galimybės rinktis iš kelių.
 • Ne visada pigiausia, nes kitose bendrovėse gali būti pigiau.(pasitikrinkite ar tikrai mažiausią kainą siūlo ši bendrovė)
 • Drausdamiesi savitarnos būdu turėtumėte gerai išmanyti draudimo sąlygas bei taisykles, taip sumažinti riziką įsigyti negaliojantį draudimą.
 • Draudžiantis savitarnos būdu nėra galimybės papildomai derėtis dėl nuolaidų.
 • Draudžiantis internetu, transporto TPVCA draudimo žaliosios kortelės savarankiškai atsispausdinti negalėsite. Jos atsiimti teks vykti į biurą.
 • Draudžiantis savitarnos būdu atsiskaityti galima tik elektronine bankininkyste ir ne visuose bankuose.
 • Draudžiantis šiuo būdu taikomi papildomi ribojimai draudimo objektui (draudžiamų objektų skaičius, tipas, paskirtis, registracija ir pan.).
 • Norint sužinoti draudimo kainą, reikia pateikti asmeninę informaciją, kaip asmens kodas bei transporto registracijos numeriai.
 • Reikalinga turėti spausdintuvą, kad galėtumėte savarankiškai atsispausdinti draudimo polisą.
 • Draudžiant automobilį savitarnos būdu KASKO draudimu yra didelė tikimybė įsigyti negaliojantį polisą, dėl infomracijos stokos, techninių kliūčių ar atsitiktinių klaidų.

Draudimo bendrovės “Seesam” interneto svetainė: seesam.lt

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Draudimas internetu, Draudimo bendrovės, Seesam draudimas.

4 komentarai

 1. Inga B.:

  Esu apdraudusi automobilį 1 metams Jūsų bendrovėje privalomuoju civiliniu draudimu, bet nepirkome žalios kortos. Šį mėnesį planuojame vykti į Latvijos Respubliką ir yra reikalinga žalia korta (sakykim mėnesiui laiko). Kaip reiktų elgtis? Ir aktualu kaina (vairavimo stažas 13 m., autoįvykių nėra, amžius 39 m., variklio tūris 2 L). Ačiū už atsakymą.

  • Sveiki, Inga, jums reikėtų tiesiogiai kreiptis į draudimo bendrovę Seesam su prašymu išduoti žaliąją kortelę. Bus nutraukta jūsų turima draudimo sutartis ir perrašyta į naują, su galiojimu už Lietuvos ribų. Įmoka bus perkelta naujai draudimo sutartčiai, reikės primokėti tik skirtumą (nes draudimas su galiojimu užsienyje yra brangesnis).

 2. Ilona:

  sveiki,sukdama i kaire,mane kliude pirma josta vaziavusi masina,esu kalta del ivykio.noriu paklausti draudimo,ar jusu nuomone teisingai elgesi ekspertai vertindami zala,kada kliude tik sonas masinos o patikroj,keistas zibintas,vaziuokles patikra ir buferis.prie kuo yra prirasyta tiek ir situ dalyku nerasem i deklaracija.dabar turiu susimoket 50 % zalos kadangi neturiu 10 metu stazo.bylos nr 13/300-3401 .labai lauksiu jusu atsakymo.aciu.

  • Sveiki, Ilona, tikrai negalime jums tiksliai atsakyti, ar situacija teisinga ar ne. Žalos sprendžiamos derybų būdu, jeigu suderėti nepavyksta, galutinį atsakymą skelbia teismas. Visgi, tikrai būna, kad pradėjus automobilio taisymą paaiškėja visa žala, ko paprastai ne visada įmanoma pasakyti jau pačioje įvykio vietoje. Bet lygiai būna, kad ir patys nukentėję asmenys nori išpešti iš įvykio naudos ir gauti papildomų automobilio taisymo paslaugų. Tuo tarpu TPVCA draudimas nukentėjusiam turi padengti visą žalą, kurią patyrė įvykio metu, t.y. atstatyti automobilį į tokią būklę, kokios jis buvo iki įvykio. O pati draudimo bendrovė paprastai nėra suinteresuota permokėti, t.y. visada stengiasi įvetinti, kuo tikslesnę žalą, ir rasti kuo optimalesnę kainą, permokėti nenori niekas. Kaip suprantate, būti gali absoliučiai visaip. Visgi, jeigu manote, kad paskaičiuotas žalos dydis neatitinka realybės, rekomenduotume raštu draudimo bendrovei pateikti pretenziją bei argumentus, kodėl nesutinkate su tokiu žalos vertinimu. Taip pat galite samdyti nepriklausomus ekspertus, kad gautumėte nepriklausomą nuomonę apie tam automobiliui padarytą žalą, tai būtų svarus argumentas deryboms su draudimo bendrove. Tik atminkite, kad nepriklausomų ekspertų paslaugos yra mokamos, ir jų išvada nebūtinai pagrįs jūsų nuomonę. Galimi ginčo su draudiku sprendimo žingsniai nupasakoti mūsų straipsnelyje: Kaip spręsti ginčą su draudiku