Sporto įrangos / inventoriaus draudimas kelionėje

Vykstant į kelionę užsienyje ir vežantis nuosavą sportinį inventorių, derėtų atsiminti, kad ne visų draudikų teikiama bagažo draudimo apsauga apima ir sportinę įrangą. Taigi jeigu vysktate į užsienį užsiimti sportu, žinokite ar jūsų  pasirinktas kelionės draudimo variantas atlygins nuostolius ir dėl sporto inventoriaus.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Papildomai pasirenkama sporto inventoriaus apsauga

 • “PZU Lietuva“ bendrovėje draudžiant kelionės bagažą, kartu apdraudžiamas ir bagaže gabenamas sporto invenorius. Be to, papildomais sutarus, galima įtraukti į kelionės draudimo sutartį ir sporto inventoriaus bei veiklos draudimą:
  • Draudimo suma 1000 Lt, taikoma 10% išskaita.
  • Draudiminiai įvykiai: inventoriaus vagystė, apdraustojo liga ar trauma dėl ko apdraustasis negali užsiimti sportine veikla.
  • Atlyginami nuostoliai dėl išsinuomoto inventoriaus vagystės. Esant pavogtam nuosavam neprofesionaliam žiemos sporto inventoriui būnant užsienyje, padengiami ne tik šie nuostoliai, bet kartu dėl to atsiradusios išlaidos inventoriaus nuomai.
  • Dėl nelaimingo atsitikimo (ligos) negalint užsiimti sportine veikla, mokama kompensacija 150 Lt per dieną.
 • “BTA” bendrovė taip pat teikia papildomas apsaugas vykstantiems sportuoti keliautojams.
  • Draudimo suma sporto inventoriui priklauso nuo pasirinkto kelionės draudimo paketo, tai nuo 1700 Lt iki 2400 Lt.
  • Draudiminiai įvykiai: invenotiriaus vagystė (kai šis saugomas paties apdraustojo); invenotiriaus vėlavimas kai šis buvo priduotas važėjo bagažo skyriui; inventoriaus sugadinimas jo naudojimo metu.
  • Atlyginami nuostoliai dėl inventoriaus vagystės. Inventoriaus vėlavimo atveju atlyginamos sporto įrangos nuomos išlaidos. Atlyginami nuostoliai dėl sporto įrangos sugadinimo dėl nelaimingo atsitikimo, jos naudojimo metu.

Kiti sporto inventoriaus draudimo variantai

Kitos draudimo bendrovės, “Seesam”, “Ergo Lietuva”, “Compensa”, sporto inventorių standartiškai įtraukia į viso bagažo draudimą, tik taiko papildomus ribojimus išmokoms, tai gali būti 25% – 50% bendros bagažo draudimo sumos. Tuo tarpu draudikai kaip “Gjensidige Baltic”, “Lietuvos draudimas”, “If” – sporto įrangą laiko nedraudžiamuoju objektu ir neatlygina su juo susijusių nuostolių kelionėje.

Draudimo bendrovių siūlomi kelionės draudimo (kaip ir kitų draudimo rūšių) produktai nuolatos keičiasi dėl rinkos pokyčių ir klientų poreikių. Taigi siekiant išsirinkti tinkamiausią kelionės draudimo variantą, kuris optimaliai atitiktų jūsų poreikius, draudžiantis pravartu pasidomėti visų bendrovių teikiamomis paslaugomis.

Mes, Manodraudimas.lt, Jums siūlome sutaupyti laiką ir gauti geriausią draudimo pasiūlymą  iš mūsų specialistų, mes bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.

*Palyginimai pateikti pagal 2012 08 08 galiojančias bendrovių kelionės draudimo taisykles.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.