Sutaupykite iki 724 € būsto draudimui

Ar žinojote, kad neapgalvotai sudarius ilgalaikę turto draudimo sutartį, jūs kas metus prarandate apie 30 € ? Mes jums patarsime, kaip sutaupyti mokant už ilgalaikį būsto draudimą. Kam mokėti daugiau, jeigu galima mažiau.

Naudinga? Pasidalinkite -

 

Paėmus ilgalaikę paskolą būsto įsigijimui, būtina sudaryti ilgalaikę nekilnojamo turto draudimo sutartį. Neapdraudus perkamo būsto, paskola tiesiog nesuteikiama. Taigi net jeigu savo būstą apdraudėte vien tik todėl, kad to reikalavo bankas, dar nereiškia, kad turėtumėte permokėti už draudimą.
Įvertinus šiuo metu rinkoje esančius draudimo bendrovių siūlomus ilgalaikio turto draudimo variantus, jų teikiamą naudą ir kainas, priėjome išvadą, kad įsigijus bendrovės „Gjensidige Baltic“ turto draudimą, per visus 25 – 40 metų (priklausomai, kuriam laikotarpiui paimta paskola) dauguma klientų galėtų sutaupyti nuo 724 € iki 1160 €. O jei sutartis sudaryta tuo metu visiškai netaupant ir nesiderant su banko siūlomu draudiku, tai realiai sutaupoma suma gali išaugti net 3 kartus.

Ką reikia daryti, norint sutaupyti

 1. Turimomis NT (nekilnojamo turto) draudimo starties sąlygomis gauti pasiūlymą drausti NT iš “Gjensidige Baltic” draudimo kompanijos.
 2.  Jei tenkina “Gjensidige Baltic” pasiūlytos įmokos pateikti šį pasiūlymą Jūsų bankui.
 3. Gauti patvirtinimą iš Jūsų banko, kad sudaroma draudimo sutartis “Gjensidige Baltic” kompanijoje atitinka Jūsų banko reikalaujamas sąlygas ir gali būti sudaryta.
 4. Esamo draudiko pasiteirauti, ar jis nesumažins Jūsų įmokų iki “Gjensidige Baltic” siūlomų įmokų (tokiu atveju pakaktų likti ir pas senąjį draudiką, o Jūs ženkliai pagerintumėte savo padėtį).
 5. Jei esamas draudikas nesumažino įmokų – sudaryti naują ilgalaikę turto draudimo sutartį bendrovėje „Gjensidige Baltic“ nuo tos datos, nuo kada nebegalios esama turto draudimo sutartis kitoje bendrovėje, dėl to kad nutrauksite ją vienašališkai iš anksto informavus Jūsų esamą draudiką.
 6. Pristatyti naujos NT draudimo sutarties kopiją Jūsų bankui.
 7. Nutraukti turimą ilgalaikę turto draudimo sutartį, jeigu ji sudaryta kitoje bendrovėje. DĖMESIO! Nutraukti sutartį turite laikytis esamos draudimo kompanijos sutarties reikalavimų, t.y. pvz.: parašyti prašymą, kur informuojate draudiką 30 dienų prieš įmokos sumokėjimą už sekantį ilgalaikės turto draudimo sutarties galiojimo ataskaitinį laikotarpį. Gali būti ir kiti ribojimai, todėl būtinai susipažinkite su visomis turimos draudimo sutarties sąlygomis. Tik jas tenkinant , galėsite nutraukti sutartį su esamu draudiku be papildomų išlaidų!

Kur kreiptis

 • Kreipkitės į draudimo bendrovę „Gjensidige Baltic“ tiesiogiai.
 • Arba su mūsų, Manodraudimas.lt pagalba:
  • Parašykite el.laišką adresu info@manodraudimas.lt
  • Laiško temoje nurodykite: „Prašau pateikite „Gjensidige Baltic“ pasiūlymą ilgalaikei nekilnojamojo turto draudimo sutarčiai sudaryti“.
  • Laiške nurodykite savo telefono numerį, kuriuo galėtume su jumis susisiekti.
  • Susieksime darbo dienos metu – jei pageidaujate tikslaus laiko, kada Jums paskambinti, prašome nurodyti tai laiške.

Kodėl mes viešiname šią informaciją?

 • Esame jauna kompanija, tačiau kompetencijos pakanka pasiūlyti tikrai gerą sprendimą klientui, tą stengiamės ir parodyti, siekdami pritraukti naujus klientus.
 • Visų pirma, patys turėjome ne visiškai palankiai sudarytas ilgalaikes NT draudimo sutartis, kurias sudarėme imdami paskolas būstui NT bumo metu.
 • Vis tik atsiradus galimybei sutaupyti, mes ja pasinaudojome, o populiarindami Manodraudimas.lt draudimo projektą, siūlome tiek savarankiškai pasidomėti šia galimybe, tiek su mūsų pagalba.
 • Siekiame būti žinomi ir pripažinti savo klientų už draudimo sprendimus, kurie realiai atneša naudą klientui.
 • Svarbu tai – kad tai mūsų iniciatyva paruošta informacija ir “Gjensidige Baltic” jokios papildomos įtakos tam neturėjo. Visi draudikai yra mūsų vienodai mylimi ir gerbiami partneriai!
 • Jei šiuo metu būtų kitas draudikas, kuris turėtų tokį kainos ir kokybės atotrūkį šioje produktų linijoje, būtų pateikta informacija apie jį.

Atsakomybės apribojimas

UADBB “Mano brokeris” neatsako už turtinę ir neturtinę žalą, kuri atsirado tiesiogiai, netiesiogiai bet kuriam asmeniui dėl informacijos pateiktos šiame pranešime. Šią informaciją pateikėme vadovaudamiesi 2012 metų Rugsėjo 26 dienos siūlomomis draudikų kainomis ir sąlygomis ir tuo, kad  ruošiant pasiūlymus esamiems klientams 2012 metais, dauguma atvejų mūsų klientams pavyko sutaupyti pasirinkus “Gjensidige  Baltic” kompaniją. Mes neskatiname, o tik informuojame apie galimybę sudaryti “Gjensidige Baltic” turto draudimo sutartį. Mes negarantuojame, kad Jums pavyks sutaupyti. Taip pat negarantuojame, kad nepatirsite žalos ateityje, jei priimsite sprendimus, remiantis šia informacija. Draudikai ateityje, bet kuriuo metu nuo šios informacijos publikacijos datos 2012 metų Rugsėjo 26 dienos, gali pakeisti kainas ir sąlygas, todėl bet koks sprendimas remiantis šia informacija gali būti ne tik naudingas, bet ir žalingas Jums ar bet kuriam kitam asmeniui. Taip pat  renkantis “Gjensidige Baltic” kompaniją, Jūs patys privalote susipažinti su visomis “Gjensidige Baltic” siūlomomis sąlygomis ir draudimo sutartį galite sudaryti tik tada, jei su visomis sąlygomis susipažinote, jas supratote ir numatytos draudimo sąlygos draudimo taisyklėse ir draudimo liudijime Jus tenkina. UADBB “Mano brokeris” taip pat neatsako už žalą, kurią patyrėte sudarę sutartį su “Gjensidige Baltic” ir kuri kilo iš šios sudarytos draudimo sutarties abiejų pusių įsipareigojimų vykdymo ar nevykdymo. UADBB “Mano brokeris” taip pat neatsako už žalą, kuri kilo “Gjensidige Baltic” pakeitus naujai sudarytos turto draudimo sutarties sąlygas ir kainas ateityje.

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Gjensidige draudimas, Pigiausias draudimas, Turto draudimas.

8 komentarai

 1. Natalja:

  Laba diena, planuoju nutraukti draudimo sutarti su savo kompanija, nes ivedus EUR kazkodel persiskaiciavo imokos suma, tai
  1 klausimas, ar gali jie vienasaliskai taip padaryti, ir perskaiciuoti jau sumoketa imoka, 2014-05-28 d. 198 Lt aiskyndama, kad isaugo boto rinkos kaina , nors sutartis buvo pasirasyta pies 10 metu, ir imoka nei karta nebuvo keiciama.
  2 klausimas, kiek man kainos 3-ju kambariu buto draudimas, kreditas paimtas 25 metams, 10 is kuriu jau praejo.
  Lauksiu Jusu atsakymo

  • Draudimo įmokos dydžio perskaičiavimas niekaip nesusijęs su euro įvedimu, tai susiję su pačiu ilgalaikio draudimo sutarties pobūdžiu. Siūlome plačiu susipažinti su ilgalaikiu turto draudimu.
   Jūsų pateiktų duomenų nepakanka pateikti draudimo pasiūlymo, mūsų draudimo specialistas su jumis susisieks šiuo klausimu el.paštu.

 2. Asta:

  Laba diena, norėtume apdrausti lentpjūvę, ar teikiate tokią paslaugą?

 3. Rasa:

  Planuoju apdrausti būstą ilgalaikiu 23 m.
  būsto draudimu. Domintų Jūsų pasiūlymas.

 4. Julija:

  Sveiki,

  matau šioje skiltyje yra gerokai pasenusi informaciją. Gal kas galėtų atlikti rinkos analizę ir patikslinti informaciją dėl pigiausio ar geriausio turto draudimo?

  ačiū

  Julija