Sveikatos draudimas vykstant į Baltarusiją

Lietuvos Respublikos piliečiai, vykstantys į Baltarusijos Respubliką, norintys gauti vizą, turi įsigyti prvalomą sveikatos kelionėje draudimą. Šiuo medicininių išlaidų kelionėje draudimu galima apsidrausti visose vietose, teikiančiose kelionės draudimo paslaugas, tai yra draudikų biuruose ar internetu. Dažnai važinėjantiems į Baltarusiją išduodamas lengvatinis sveikatos draudimas pigiau.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

Kuo ypatingas kelionės draudimas į Baltarusiją

 • Sveikatos draudimas yra privalomas vykstantiems į Baltarusiją.
 • Šis sveikatos draudimas, turi specialų tam skirtą blanką, kuris pažymėtas „БЕЛГОССТРАХ“ ženklu (1pav.).

1 pav.

 

 • Draudimo suma, priklausomai nuo draudimo bendrovės, gali būti  5000 Eur – 10 000 Eur.
 • Galiojimo laikas nuo 1 dienos iki 1 metų.
 • Apibendrintai, draudimo kaina svyruoja apie 10 Lt /1 mėn. Draudimo įmoka, kaip ir kelionės draudimo, skirto vykti į kitas šalis, priklauso nuo draudimo bendrovės tarifų, keliautojo amžiaus, kelionės tikslų ir pan. 

Lengvatinis sveikatos draudimas vykstant į Baltarusiją

Asmenims, dažnai važinėjantiems į Baltarusiją draudimo bendrovės siūlo lengvatinį kelionės draudimą.

 • Jis gali būti išduotas 3 mėn., 6 mėn. arba 12 mėn. laikotarpiui (priklauso nuo draudimo bendrovės).
 • Lengvatinio kelionės draudimo į Baltarusiją kaina yra fiksuota. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, ji gali svyruoti apie 79 Lt – 90 Lt / 1 metams.
 • Draudimo bendrovės taiko atitinkamas sąlygas, kuriose nurodoma, kiek ilgiausiai gali trukti viena išvyka į Baltarusiją, pavyzdžiui, 28 dienos.

Sužinokte mažiausias KELIONĖS Draudimo kainas

 

Sužinokite Kitas Draudimo Kainas

Privalomo Draudimo Skaičiuoklė

KASKO Draudimo Skaičiuoklė

Kelionės Draudimo Skaičiuoklė

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Kelionės draudimas.

25 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: Asmens kelionių draudimas metams | Mano Draudimas LT

 2. rasa:

  Labadiena, norėčiau sužinoti, kurioje draudimo bendrovėje galima apsidrausti (ar reikia draustis,jei važiuoji traukiniu į Simferopolį per baltarusiją), kuri turi sec. draudimo blankas ir kiek tai kainuoja.Ačiu.

 3. Atgalinis pranešimas: Kelionės draudimo galiojimo teritorija | Mano Draudimas LT

 4. Renata:

  Sveiki, noreciau viena karteli apsilankyti Baltarusijoje Minske, gyvenu Vilniuje, kiek man kainuotu viza ir draudimas ir jei vykciau su savo automobiliu ar man kazko papildomai reiketu turet?Aciu.

 5. Roberta:

  Sveiki, norečiau apsilankyti Baltarusijoje Gardine, esu iš Vilniaus, kiek man kainuotų viza ir draudimas 8-10 dienų ? Vykčiau su viešu transportu. Ačiū ! :)

 6. zana:

  vaziuojiu su tranzitene viza i ukraina ,vazuonesiu daznai,per baltorusija,kiek kainos sveikatos draudimas?

  • Nėra vienos universalios kainos kelionės draudimui. Jums reikėtų kreiptis dėl draudimo pasiūlymo tiesiogiai į draudimo bendrovę arba draudimo tarpininkus, jums bus pateiktas draudimo pasiūlymas pagal tikslius jūsų bei kelionės duomenis.

 7. Aida:

  Sveiki,
  važiuojame į Baltarusiją savo automobiliu. Ar reikia dar papildomai drausti automobilį, ar užtenka jau turimo civilinio atsakomybės draudimo? Ačiū.

  • Sveiki, Aida, nereikia jokio ypatingo draudimo važiuojant į Baltarusiją, SVARBIAUSIA turėti su savimi Žaliąją kortelę, kuri yra dokumentas, įrodantis, kad jūsų draudimas galioja Žaliosios kortelės sistemos šalyse (tame tarpe Baltarusijoje). Visgi, jeigu jūsų dabar turima TPVCA draudimo sutartis galioja tik Lietuvoje, jums reikės ją nutraukti ir sudaryti naują – sugaliojimu užsienyje ir būtinai pasiimti Žaliąją kortelę.

 8. Jelena:

  Laba diena,
  noreciau suzinoti, kokios firmos draudima reik pirkti, kad butu „БЕЛГОССТРАХ“ logotipas? Ir patogiausia man butu internetu ji isigyti.

  • Tokį kelionės draudimą į Baltarusiją galite įsigyti visur, visose draudimo bendrovėse ar pas tarpininkus, tiek internetu tiek ir “gyvai” biure.

 9. Jolanta:

  As vykstu i Minska su autobusu Balandio 17 diena , kur Vilniuje as galeciau issiimti keliones draudima , aciu

 10. Rimantė:

  Sveiki, planuojame grupės kelionę į Baltarusiją ir mums reikia draudimo. Kokius dokumentus reikia pateikti norint jį gauti? :) ačiū.

  • Tereikia pateikti keliautojų sąrašą, kuriame nurodyti vardai, pavardės, asmens kodai, gyvenamieji adresai; bei pateikti informaciją apie pageidaujamas draudimo sąlygas, kaip kad draudimo laikotarpis, kokios kelionių draudimo apsaugos domina. Apytiksles kelionės draudimo kainas galima pasiskaičiuoti kelionės draudimo skaičiuoklėje.
    

 11. Leonardas:

  Kokiu dokumentu ar draudimo reikia vaziuojant i Gardina 5 dienom?

 12. Leonardas:

  Aciu

 13. naralija:

  Sveiki. Norejau pasidomet kiek kainuoja metams draudimas i baltarusija? Aciu

 14. genė:

  mano močiutei 91metai fbet yra dar energinga moteris ,pati visur važiuoja Vilniuje . Nori aplankyti krikštadukrą ,gyvenančia Belarusijoje ,kur gauti draudimą,nejau tokio amžiaus žmonėms nesuteikia draudimo ,nes vizą tai nesunku padaryti ,prašau padėkit

  • Keliaujant į Baltarusiją galima apdrausti bet kokio amžiaus keliautoją medicininių išlaidų draudimu. Mūsų draudimo specialistas su jumis susisieks šiuo klausimu.