Taksi automobilio draudimas

Automobilio naudojimas taksi paslaugoms – tai padidintos rizikos veikla. Šis faktas turi būti nurodytas tiek TPVCA, tiek KASKO draudimo sutartyje, kad pilnai galiotų draudimo apsauga. Draudimas kainuoja ženkliai brangiau, taigi itin svarbu išsirinkti geriausią draudimo variantą.

TPVCA draudimas taksi automobiliui

 • Didesnė rizika. Privalomojo TPVCA draudimo sutartyje prie papildomų sąlygų turi būti įrašas, kad automobilis bus naudojamas mokamam keleivių pervežimui (formuluotė gali būti ir kitokia). Tokiu atveju draudimo apsauga pilnai galios. Jeigu ši sąlyga nebus įtraukta į draudimą, sukėlus eismo įvykį, draudikas padengs tik dalį žalos (iki 50%).
 • Didesnė draudimo įmoka. Draudimo įmoka standartiškai priklauso nuo daugybės faktorių, tokių kaip važinėjimo teritorija, automobilio galingumas, valdytojų amžius bei drausmingumas, taip pat ir didesnės rizikos faktoriaus – automobilio naudojimo paskirtis – taksi paslaugos – ši sąlyga ženkliai padidina draudimo įmoką.
 • Savarankiškai internetu neapsidrausite. Nėra galimybės apsidrausti savarankiškai naudojantis savitarnos draudimo svetainėmis. Apsidrausti galima tik asmeniškai bendraujant su draudimo specialistu (tiek internetu, tiek gyvai).

KASKO draudimas taksi automobiliui

 • Didesnė rizika. KASKO draudimo sutartyje būtina nurodyti, kad automobilis bus naudojamas mokamam keleivių pervežimui, kad draudimo apsauga pilnai galiotų.
 • Gali nedrausti. Ne visos draudimo bendrovės sutinka apdrausti taksi automobilį KASKO draudimu. Tai sprendžiama individualiai kiekvieno draudimo pasiūlymo atveju.
 • Savarankiškai internetu neapsidrausite. Nėra galimybės apsidrausti savarankiškai naudojantis savitarnos draudimo svetainėmis, net jeigu jos ir leidžia drausti KASKO internetu. Apsidrausti galima tik asmeniškai bendraujant su draudimo specialistu ir individualiai suderinant draudimo sąlygas bei įmoką.
 • Didesnė išskaita. Priklausomai nuo draudimo bendrovės, gali būti taikoma ženkliai didesnė išskaita, nei paprastai taikoma automobiliams, skirtiems asmeniniam naudojimui. Jeigu standartiniu atveju nepadidintos rizikos automobiliui galima pasirinkti išskaitą nuo 0 Lt, tai taksi automobiliui išskaita gali būti nuo 1000 Lt (tarp draudimo bendrovių ši sąlyga gali skirtis).
 • Didesnė draudimo įmoka. Draudimo įmoka standartiškai priklauso nuo tokių faktų, kaip važinėjimo teritorija, automobilio galingumas, valdytojų amžius bei drausmingumas ir, žinoma, pageidaujamas rizikų paketas. Šalia standartinių įmoką apsprendžiančių faktų yra ir padidintos rizikos faktorius – automobilio naudojimas mokamam keleivių pervežimui, kas pabrangina draudimą.

Kaip gauti geriausią draudimo variantą taksi automobiliui

 • Gauti visų bendrovių pasiūlymus. Visada verta kreiptis į visas bendroves ir įvertinti, kokias draudimo sąlygas už kokią kainą jos gali pasiūlyti. Tą atlikti galima arba savarankiškai, arba naudojantis draudimo brokerių paslaugomis.
 • Nuolaidos. Dažniausiai draudimo akcijos taksi automobiliams negalioja, nes yra skirtos didžiausiai draudėjų grupei, t.y. asmeninio naudojimo automobiliams. Taigi, tiek TPVCA, tiek KASKO draudimo atveju, įmokos dydis yra ir derybų objektas. Įvertinęs visus rizikos faktorius, draudikas tam tikrais atvejais gali taikyti papildomas nuolaidas taksi automobilio draudimui.

Gaukite geriausią pasiūlymą

Mes, Manodraudimas.lt bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis ir galime jums pateikti geriausią TPVCA ir KASKO draudimų pasiūlymą taksi automobiliui.

Kaip kreiptis dėl taksi TPVCA draudimo

1. Apskaičiuokite apytikslę kainą TPVCA draudimo skaičiuoklėje.
2. Nurodykite, kad automobilis bus naudojamas taksi veiklai:

3. Jeigu nuomosite automobilį, kuris bus naudojamas taksi paslaugoms teikti, nurodykite papildommose pastabose:

4. Ir atsiųskite užklausą mums.  Susisieksime su jumis darbo dienomis ir pateiksime geriausią TPVCA draudimo pasiūlymą.

 

Kaip kreiptis dėl taksi KASKO draudimo

1. Apskaičiuokite apytikslę kainą KASKO draudimo skaičiuoklėje
2. Nurodykite papildomose pastabose, kad automobilis bus naudojamas taksi veiklai:

KASKO draudimas internetu taksi automobiliui

3. Ir atsiųskite užklausą mums.  Susisieksime su jumis darbo dienomis ir pateiksime geriausią KASKO draudimo pasiūlymą.

 

 

Naudinga? Pasidalinkite -

This entry was posted in Automobilio draudimas, KASKO draudimas, TPVCA draudimas.

14 komentarų

 1. Nesvarbu:

  Laba diena, norejau paklausti, jei taxi automobilis tris mėnesius nebus naudojamas kaip taxi paslaugas teikiantis automobilis, ar butina tuos tris mėnesius drausti kaip taxi? ar kaip paprastą automobilį.

  • Taksi automobiliai su specialiais valstybiniai numeriais gali būti draudžiami tik su padidinta rizika, kad bus vežiojami keleiviai. Nėra galimybių automobilio drausti standartiniu, nepadidintos rizikos draudimu, net jeigu keleiviai ir nebus vežiojami.

 2. Gediminas:

  Sveiki,
  noriu gauti truputį informacijos apie taksi automobilio draudimo kainą. Situacija yra tokia,kad noriu pradėti taksi veiklą su savo automobiliu ir yra įdomu kokia maždaug galėtų būti kaina? Esmė ta,kad kol kas mano automobilis yra registruotas tėvo vardu ir įdomu kaip sužinoti kiek gali kainuoti draudimas man. Automobilis yra audi a6 1996 metų 2,5 dyzelinas 103kw. Man 24 metai, vairavimo stažas 6 metai. Eismo įvykių neturėjau. Lauksiu informacijos ir iškart dėkoju :)

  Pagarbiai,
  Gediminas
  KAUNAS

  • Pirmiausiai, automobilis visada draudžiamas tik registruoto savininko vardu, taigi jūsų atveju, ne jūsų vardu, bet tėvo vardu būtų draudžiama. Apytiksliai pasiskaičiuoti kainas galite mūsų skaičiuoklėse, TPVCA skaičiuoklė KASKO skaičiuoklė
   Taip pat turėkite minty, kad taksi automobilio draudimo kaina tikrai bus didesnė nei standartinis variantas, taigi prie skaičiuoklės rezultato dar turėtumėte pridėti kokius 30%. KASKO draudimo atveju teikiami tik individualūs pasiūlymai, tai reiškia kažkokio bendro iš anksto nustatyto varianto nėra.

 3. dr:

  O jeigu as turiu taksi masina… viskas tvarkoi ir man ivaziuoja. ar galiu reikalauti, kad draudimas sumoketu man uz nedirbtas dienas? ir kaip paskaiciuoti, kiek as patirsiu nuostolio nedirbdamas, kai mes uzdirbam neviedonai, viena diena maziau, kita daugiau. ir dar auginu mazameti vaika, kuri reik vezti i ligonine kitame mieste. Kaip man elgtis?

  • Galite reikalauti atlyginti pakaitinio automobilio nuomos išlaidas. Tuo tarpu, negautos pajamos – kaip neturtinė žala atlyginamos tik nukentėjus sveikatai. Yra specialios formulės skirtos apskaičiuoti vidutinį atlyginimą.

 4. Jolė:

  įmonei priklausantis taksi automobilis pateko į auto įvykį. Dėl to įmonė negavo pajamų , o darbuotojas dėl automobilio remonto turėjo prastovas, už kurias skaičiuojamas atlyginimas ir sodrą.
  Ar draudimas turi atlyginti negautas pajAmas ir sąnaudas už prastovas

  • Pagal TPVCA draudimo įstatymą turi būti atlyginama žala: per eismo įvykį padaryta žala nukentėjusio trečiojo asmens turtui, sveikatai ir (ar) neturtinė žala, žala kuri atsirado vėliau, kaip įvykio padarinys. Jūsų nurodytu atveju nuostoliai dėl prastovų, dėl automobilio taisymo atlyginti nebūtų.

 5. Viktoras:

  Sveiki ,planuoju pradeti dirbti taksi pagal invidualios veiklos pazyma nuosavu automobiliu.klausimas mazdaug toks: siuo metu esu apsidraudes paprastu privalomuoju civiliniu draudimu.kaip pradejus taksi veikla pakeisti draudima i tinkama tokiai veiklai?

  • Jums reiktų perrašyti esamą draudimą arba jį iš viso nutraukti ir sudaryti naują kitoje bendrovėje; svarbiausia, kad draudimo sutartyje būtų sąlyga, kad transporto priemonė bus naudojama keleivių pervežimui. Šis rizikos padidėjimas ženkliai pakelia draudimo kainą, taigi siekiant gauti geriausią kainą, verta būtų apsvarstyti visų draudimo bendrovių pasiūlymus.

 6. Eduardas:

  Sveiki, įmonė nomavosi automobilį taksi veiklai vykdyti ir įmonė ji draudė. Iviko autoivikis dėl slidaus kelio, ar draudimas neturėtų atliginti žalą asmeniui iš kurio buvo išnuomotas auto.
  Išankto dėkoju už atsakymą.

 7. Tomas:

  Sveiki, jeigu vairuoju imones man nuomuojama taksi automobili, ir ivykus eismo ivykiui (kalte ne mano) paaiskeja kad ant mano issinuomoto taksi uzdetos visos skirtingos padangos. Ar draudimas atlygins imonei nuostolius?